Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Пропав пітомец. Особливі прикмети: зелений, найвеличніший

Хто лише не пропіарився на цьому вибуху в Києві. Претенденти на посаду мера (той же Тищенко, який у раді від Святошинського району), Кличко, Аваков, кожен знав як правильно та давав поради іншим. Хтось і дійсно допоміг постраждалим. Хтось просто підтримав.

А де Володимир Зеленський?

Ні, ви не подумайте неправильно, я за ним не скучаю. Але де він? Тут у тебе під носом розвернулася така трагедія, зі смертями, з покаліченими, люди лишилися без житла, а їх безпека досі під загрозою.

А де ж наш президент? Де хоч його відосик? З якогось бункера, де він сидить на обсервації та своїм гайморитним голоском на камеру говоритиме: "Я з вами.. еее.. тримайтеся.. е.. зробимо разом.. ее..".

Я правильно розумію, відео не записують, бо ще не знають як звинуватити у цьому всьому Порошенка? Чи це просто продовження челенджу #ідітьусраку, направлений на своїх же виборців?

Меморандум Хейту


Tags: #ідітьусраку, Зеленский, Зелёная моча
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 15 comments

Recent Posts from This Journal