Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Пропав пітомец. Особливі прикмети: зелений, найвеличніший

Хто лише не пропіарився на цьому вибуху в Києві. Претенденти на посаду мера (той же Тищенко, який у раді від Святошинського району), Кличко, Аваков, кожен знав як правильно та давав поради іншим. Хтось і дійсно допоміг постраждалим. Хтось просто підтримав.

А де Володимир Зеленський?

Ні, ви не подумайте неправильно, я за ним не скучаю. Але де він? Тут у тебе під носом розвернулася така трагедія, зі смертями, з покаліченими, люди лишилися без житла, а їх безпека досі під загрозою.

А де ж наш президент? Де хоч його відосик? З якогось бункера, де він сидить на обсервації та своїм гайморитним голоском на камеру говоритиме: "Я з вами.. еее.. тримайтеся.. е.. зробимо разом.. ее..".

Я правильно розумію, відео не записують, бо ще не знають як звинуватити у цьому всьому Порошенка? Чи це просто продовження челенджу #ідітьусраку, направлений на своїх же виборців?

Меморандум Хейту


Tags: #ідітьусраку, Зеленский, Зелёная моча
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 15 comments