Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Канхвета очєнь класна, Тузік вкусний (c)Alex Noinets: При стресі допомагає ніколи не бачити Колю Тіщєнко і не знати, що він взагалі існує на Землі.

Сука пізда, ти хто, бля? Пожарний дієтолог? Нахуя ти там? Ой, дивіться, там у вас домашні тварини, паспорт, документи, гроші і бабушка, можливо знищені, а можливо ні. Хочете супчик буйябєс? Отлічний супчік, французький, допомагає при стресі. Нє? Ну ладно. А вот у мене ще тірамісу повні кармани, хочете? Глюкоза, дуже корисно, коли у вас хата взорвалась.

У людей знищено хати, вибухом, тільки що були, а тепер немає, і ті, хто вижив, стоять і дивляться, і думають, що ух ти, це ж отак як воно три поверхи сложило, воно і мене мало сложити, але просто пощастило.

І от вони там проходять якось повільно сім кроків до прийняття, а тут в їхнє зруйноване життя вривається Коля Тіщенко і дає їм лимонад. Вітаміна Це дає.

Чому йому не дають за це пизди місцеві мешканці, я розумію. У них шоковий стан, який Микола лише поглиблює своїми перформансами.

Я не розумію, чому ніхто з начальства, яке понаїхало на місце подій, не дав Миколі піздюлєй і не відправив кудись туди, де йому місце - або назад у зоопарк або назад у фракцію.

Начальству норм, що у вас серед шокованих людей бігає шокуючий дебіл? Ну ок. Таке ви значить начальство.

Tags: Мрази, Пиздец
Subscribe

 • Фото дня

  Панки протестуют против военного переворота в Мьянме. Янгон, февраль 2021 года.

 • Одноразовий світ

  Аргентинське видання випустило книгу, яка надрукована чорнилом, що зникає через 2 місяці після того, як читач вперше відкрив книгу.

 • Пройдёмте в номера

  Первый в мире космический отель будет открыт на станции "Вояджер", которую начнут собирать на околоземной орбите в 2025 году. А первые туры туда…

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments