Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Канхвета очєнь класна, Тузік вкусний (c)Alex Noinets: При стресі допомагає ніколи не бачити Колю Тіщєнко і не знати, що він взагалі існує на Землі.

Сука пізда, ти хто, бля? Пожарний дієтолог? Нахуя ти там? Ой, дивіться, там у вас домашні тварини, паспорт, документи, гроші і бабушка, можливо знищені, а можливо ні. Хочете супчик буйябєс? Отлічний супчік, французький, допомагає при стресі. Нє? Ну ладно. А вот у мене ще тірамісу повні кармани, хочете? Глюкоза, дуже корисно, коли у вас хата взорвалась.

У людей знищено хати, вибухом, тільки що були, а тепер немає, і ті, хто вижив, стоять і дивляться, і думають, що ух ти, це ж отак як воно три поверхи сложило, воно і мене мало сложити, але просто пощастило.

І от вони там проходять якось повільно сім кроків до прийняття, а тут в їхнє зруйноване життя вривається Коля Тіщенко і дає їм лимонад. Вітаміна Це дає.

Чому йому не дають за це пизди місцеві мешканці, я розумію. У них шоковий стан, який Микола лише поглиблює своїми перформансами.

Я не розумію, чому ніхто з начальства, яке понаїхало на місце подій, не дав Миколі піздюлєй і не відправив кудись туди, де йому місце - або назад у зоопарк або назад у фракцію.

Начальству норм, що у вас серед шокованих людей бігає шокуючий дебіл? Ну ок. Таке ви значить начальство.

Tags: Мрази, Пиздец
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments