Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

"Ви що, наркомани?" (c)

Люди, далекі від ліберальної ідеї, не розуміють, чому ми виступаємо за легалізацію медичного каннабісу.

Ось вам приклад, чому:ТОМУ ЩО ЦЕ НАШЕ ПРАВО – ЖИТИ БЕЗ БОЛЮ.

27 червня ми хочемо бачити вас під будівлею Офісу Президента України. Там відбудеться акція «Наше право — жити без болю!» в рамках щорічного Маршу Свободи за реформи державної політики щодо наркотиків.

З цим закликом ми знову виходимо на вуличний протест — цього разу під будівлю Офісу Президента України. Наша мета — узаконення канабісу та його похідних для наукових та медичних потреб.

Що ми хочемо від Зеленського та парламенту?

— найперше, невідкладних заходів, щоб важкохворі українці могли лікуватись препаратами на основі канабісу;
— по-друге, публічного звіту про причини провалу «Стратегії державної політики щодо наркотиків», якою передбачено початок наукових досліджень канабіноїдів, як анальгетиків та інших лікарських форм.

Для тих, хто не в курсі, Конституція України визначає людину, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпеку як найвищу соціальну цінність. Тому, коли держава ігнорує потреби пацієнтів у лікуванні канабісом, це суперечить Конституції і взагалі фундаментальним правам людини.

«Я йду на Марш Свободи, аби підтримати право українців на життя без болю. Чому мешканці 46 країн світу мають на це право, а ми — ні? Я прагну, щоб онкохворі усміхалися, а не блювали щодня і терпіли нелюдський біль. Я хочу, щоб вони мали час для спілкування з близькими та завершення важливих справ. Якщо Бог створив рослину, здатну полегшити страждання людини, то хіба є гріхом її вживати?» — каже Наталя Мороцька, спікерка «Демократичної сокири» з питань інклюзивності. І вона також закликає вас, небайдужих громадян, прийти на Марш.

У травні 2019 року за результатами розгляду електронної петиції, яка набрала понад 25 тисяч підписів, проект Закону України «Про фундаментальне право людини на життя» було внесено до Верховної Ради України. Однак його так і не розглянули. У серпні 2019 року екс-очільниця МОЗ Уляна Супрун звинуватила міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова у блокуванні урядової ініціативи з врегулювання доступу медичних пацієнтів до препаратів канабісу. Я не хочу, щоб дюлю десятків тисяч вирішував один чорт. Сподіваюся, ви теж.

До зустрічі на граніті Банкової.27 червня, 12:00, вулиця Банкова, 11, Київ.

Ваше улюблене Міністерство з питань канабіноїдів та наркополітики і його радник Дмитро Шамрай, партія Демократична Сокира.

Tags: ДемСокира
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 18 comments