Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

"А если не примете - посажу Порошенко", - подытожил верховный ковидиант Украины



Зеленському кажуть, що Порошенко про нього розповідає лідерам інших країн, за це (і не тільки) він влаштовує помсту.

Зеленському кажуть, що Аваков потужний міністр, тож він бере його під особисту відповідальність, про яку згодом забуває.

Зеленському кажуть, що ідея Медведчука з 2012-го про місцеві референдуми дуже хороша, тож він її активно проштовхує.

Корупційні барони (тобто переважна більшість ректорів українських університетів) кажуть Зеленському, що міністром освіти треба зробити «нове обличчя» плагіатора та рига Шкарлета, бо хто ще захистить їхній плагіат і корупцію?

Зеленському кажуть, що з медициною все погано, бо винна реформа, але не кажуть, що вона пройшла тільки на первинній ланці.

За усіма останніми змінами, схоже, що не важливо насправді, ким є сам Зе, якої би високої думки не був про себе мстливий і боягузливий президент, ні про які КРІ, про які йшлося на початку його правління, ані про спроби формувати експертні кола, ні, про це вже давно не йдеться. Йдеться тільки про боротьбу за вушко, яку зараз виграють ті, кому дуже хочеться відкритої конфронтації з громадянським суспільством.

Bogdan Logvynenko

Tags: Зеленский, Политика, Фейспалм
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments