Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Порохоботи Заходу попереджають

Політичні переслідування Петра Порошенка, Андрія Парубія, Володимира В’ятровича, Софії Федини, волонтерки Марусі Звіробій, журналіста Сергія Пояркова, громадського активіста Сергія Стерненка, тиск на Володимира Омеляна – все це ознаки формування в Україні авторитаризму.

Така ситуація викликає негативні оцінки на Заході, де попереджують Зеленського про неминучість санкцій, якщо він не зупиниться у переслідуванні політичних опонентів та критиків влади.

Як наголосив у Галіфаксі президент Міжнародного форуму з питань безпеки у Петер Ван Прааг:

«Якщо колишній президент Порошенко буде ув'язнений, Україна ризикує далеко досягти наслідків у відносинах з демократичними урядами та установами, а також поставить питання, чому західні країни повинні надавати економічну та фінансову допомогу країні, яка відмовилася від верховенства закону".

Не виключено, штовхаючи Зеленського до помсти політичним опонентам, Росія прагне зруйнувати підтримку Заходу для України.

via Елена ПодгорнаяTags: Политика, Порошенко
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments