Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Київ не для Шарія

Починай свій день правильно — смажені яйця та підгорілі півні. Дякуємо Анатолію Шарію та його секті за чудовий ранок середи!Нещодавно стало відомо, що проросійський блогер Шарій збирає акцію під Офісом Президента. Нам було плювати, чого хоче Толік та зграя його прихильників. Ми банально не мали бажання дивитись на сотні звезених сепаратистів у самому серці столиці України.

Тому 17 червня, о 9:30 «Демократична Сокира», Рух Ветеранів України та інші дружні патріотичні організації очікували неподалік стели на майдані Незалежності, щоб звідти вирушити на Банкову та побалакати з прихильниками Шарія. У планах було провести мотиваційний тренінг на тему «Київ – українське місто», однак довелось трохи їх змістити через кулінарне шоу.Невідомо звідки, невідомо коли з’явилась невідома кількість, швидше за все, курячих яєць. Невідома сила вклала яйця у руки невідомих людей та відправила їх у напрямку прихильників Анатолія Шарія. Згодом невідомі люди розчинились у повітрі, тому, на жаль, не можемо подякувати їм особисто. Знаємо, що багато мешканців Запоріжжя у той момент з трепетом згадували 13 квітня 2014 року. Знаємо, не забуваємо.

Тим часом постраждалі від яєць «шаріята» скандували «Не наш президент». І це до біса правильне гасло, адже їхній президент у Москві, а звати його — Володимир Путін. Толік Шарій має знати — Київ не місто для нього та йому подібних. Вчора він отримав перші уроки. Так що не задирайся з патріотами, попиваючи сік у себе в Нідерландах.

Великий респект всім, хто змінив свої плани та прийшов на доволі неочікувану акцію. Ви молодці.

Допомогти Сокирі у боротьбі з ватою можна тут.

Tags: ДемСокира, Политика, Шарий
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments