Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Знову про дурнів та дороги

Боротись з ДТП автоматичними штрафами - це як декілька разів на рік приходити в родину алкоголіків, знаходити там під обісцяним матрацом їх дитину і бити її за погані оцінки.

Причини системних ДТП в Києві прості, як мичання - більшість з них це або "псіханув від стояння в пробці, газанув в просвіт, буцнув", або "втикав в пробці в телефон/книгу/небо, буцнув". Крім того, система оформлення ДТП блокує рух через подряпину на бампері.Але це симптоми, хвороба ж проста. В столиці живе приблизно в два рази більше людей, ніж вона може витримати. Плюс, за даними досліджень мобільних операторів, приблизно півмільйона людей з передмість щоденно здійснюють рух в Київ і назад.

Станом на зараз автовласник-мешканець, наприклад, Святошино, витрачає на дорогу до центру близько 1.5 годин. За результатами обережних досліджень, в 2025 році він буде витрачати 4.

Ще раз. Чотири години. Для Бучі та Ірпеня - сміливо плюсуйте годину.

Зараз ці цифри здаються завищеними, але давайте подумаємо. Чи міг хтось сказати в 2012, що Проспект Перемоги буде однією суцільною пробкою сім годин на добу? 5к+7 доїзжала до ЦУМу за 40 хвилин!!!

Київська агломерація вже давно вийшла за межі міста. І без розвитку КОМФОРТНОГО приміського транспорту, а головне - неопрацьованого спільно з громадою Генерального Плану, місто приречене захлинутись саме в собі.

Але ж ви все одно на місцевих виборах оберете чудових людей у вишиванках, які пообіцяють вам лавочкі. Після цього ви забудете їх прізвища, і залишите чотири роки займатись виділенням земельних ділянок під забудову.

Тому побачимось в чотирьохгодинному заторі!

Антон Колумбет

Tags: Полезное
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 21 comments