Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Увага, важлива інформація!

Діло було так. Позавчора, 14 червня, Вища рада правосуддя розглянула заяву частини суддів Великої Палати Верховного Суду України щодо тиску з боку «Демократичної Сокири».

Звісно, ми ніколи в житті не тиснули на суд. Ми ввічливо мітингували під судами, аби мільярди грошей платників податків не віддали олігархам.

Що ж сказала Вища рада правосуддя? Насправді, нічого. Тому що офіційний сайт мовчить. Про розгляд заяви суддів Верховного Суду ми дізнаємось зі ЗМІ. Дізнаємось, що ВРП просить міністра юстиції Дениса Малюську перевірити дотримання політичною партією «Демократична Сокира» вимог Конституції та законів України.

Що ж, ось ми і знову зустрілись, пане Малюська. З одного боку ви, людина, що допомогла Суркісами отримали 7 мільярдів гривень, з іншого боку ми, небайдужі українці, які заважали вам це робити. Вважаємо за необхідне відреагувати на цю новину репліками членів Політради.Alex Noinets: Давай, Денис, розглянь. Оху*ти можна як нам цікаво дізнатися від чорта, який для Медведчука і Коломойського саджає менеджмент Привата в тюрму, що він думає про партію, яка йому заважає це робити. Дуже важлива твоя думка. На голову встань, щоб вона скоріше з дупи до голови дотекла.

Юрій Гудименко: Вища рада правосуддя звернулася до міністра юстиції Denis Malyuska щодо перевірки дій політичної партії «Демократична Сокира» у справі Суркісів-ПриватБанку.

Як я казав у таких випадках в своєму тендітному дитинстві, «сюда иди, бл*, п*дор, понеслась».

Антон Колумбет: Я, Колумбет Антон Сергійович, розглядаю звернення суддів (які заявляють про тиск на них з боку «Демократичної Сокири») до Міністра Юстиції України Малюськи (який теж заявляє про тиск на нього з боку «Демократичної Сокири») з метою «перевірки партії» як політичні репресії і повністю їх схвалюю.

Чим більш корумпована, ідіотська та українофобська система буде намагатись придушити нас, тим сильнішими ми будемо ставати. Звісно, дуже прикро, що закінчитись це може абсолютно реальними термінами людям, чия провина виключно в небажанні віддавати сотні мільярдів бюджетних грошей олігархам, які купили судові рішення. Але шлях боротьби саме такий — класти свою долю на вівтар перемоги, поки «братія мовчить собі, вилупивши очі».

Anton Shvets: 14 червня через публікації в ЗМІ я дізнався, що 11 червня Вища рада правосуддя розглянула скаргу деяких суддів Великої Палати Верховного Суду щодо тиску ряду осіб і організацій, включаючи мене і «ДемСокиру». Тиск тобто «довлєніє» нібито відбувалося у справі Суркісів проти Приватбанку. Наша позиція проста: вкрадені Суркісами гроші, не можна виплачувати їм ще раз — це злочин. Але чомусь така позиція називається тиском.

І я дійсно не знаю, що тепер робитиме наш нешановний Денис Малюська. Здається, це пік його кар’єри.

Игорь Щедрин: Вища рада правосуддя перевищила свої повноваження, коли довірила міністрові Малюсьці судити про наш «злочинний тиск на суд». Про це буде судити не він, а сама історія. Бо ми - частина тієї сили, яка не пускає Коломойського та інших мікроколомойських до реваншу, не дає їм знищити країну зсередини. Якщо ми переможемо, то переможе й Україна, а посіпаки Коломойського зможуть особисто перевірити якість платних камер Малюськи. Якщо ми програємо, то... Втім, це неважливо. Адже ми переможемо.

Victor Tregubov: Людина з молотком скрізь бачить цвяхи. Який офігенний план — спробувати засудити чи прижати через Мін’юст партію, яка критикує суди та Мін'юст.

Окееееей.

Звісно ж, ми бажаємо успіхів і суддям і Денису Малюсьці особливо. Хай щастить вам у вашій воістину нелегкій роботі. Бо це ж треба так розікластися, щоб і Суркісам з Медведчуком догодити і щоб потім їхнім лайном від вас не тхнуло. Старайтеся, бо на вас же люди дивляться.

Демократична Сокира

Tags: ДемСокира, Малюська
Subscribe

 • Українська кухня, яку ми втратили – і хрін з нею

  5 огидних прикмет нашої кулінарії минулого. Поки сопливі журналісти пишуть статті про унікальну кухню минувшини, а пальцьопхані кулінарки…

 • Дотиснули

  Новина про звільнення з посади Головнокомандувача ЗСУ Руслана Хомчака стала топовою для всіх, хто пов’язаний з російсько-українською війною,…

 • Ваше право на самозахист

  Коли нам кажуть, що в Україні все окей із правом на самозахист, а поліція працює як треба, ми згадуємо випадок з Дніпра. Жінка 2 роки жила з…

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment