Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Суркіси всьо. Війна все ще не закінчена, але у цій битві ми перемогли!Верховний Суд України відмінив рішення судів першої та другої інстанції у справі Суркісів. Що це значить? Це значить, що Суркісам доведеться знов іти до суду, цього разу цивільного. І з тим, що антиколомойський закон вже діє. До чого це призведе?

1. Поки що в Приватбанку, а значить і в держави, тобто — в українців, ніхто не забиратиме сім мільярдів гривень.
2. Суркіси навряд чи полишать спроби спиздити наші з вами гроші, але це вже буде набагато складніше та довше.
3. То що робити тепер? По перше — отримати нашу подяку, бо без вашої підтримки і уваги до цієї справи, все могло би піти не так.
4. Скромно, без пафосу подякувати "Демократичній Сокирі", що не здавалась протягом року, днювала й ночувала під судами і Верховною Радою, і гатила по Коломойському і Суркісам з усіх калібрів. Знову маленька партія без спонсора-олігарха зєкономила країні, а отже і вам, мільярди гривень.

Ви можете допомогти нам продовжувати виривати країну з спітнілих жадібних лапок олігархів. Так, звісно ми будемо раді вашим донатам, але не тільки. Розкажіть про нашу (а значить і вашу) перемогу усім, кого знаєте. Розкажіть про нашу партію та її програму. Розкажіть про наш канал та фейсбук. Розкажіть про все, чим вам подобається "Демократична Сокира". Це — дуже важливо, і це ви теж можете зробити просто зараз.

Tags: ДемСокира, Политика, Хорошие новости
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments