Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Суркіси всьо. Війна все ще не закінчена, але у цій битві ми перемогли!Верховний Суд України відмінив рішення судів першої та другої інстанції у справі Суркісів. Що це значить? Це значить, що Суркісам доведеться знов іти до суду, цього разу цивільного. І з тим, що антиколомойський закон вже діє. До чого це призведе?

1. Поки що в Приватбанку, а значить і в держави, тобто — в українців, ніхто не забиратиме сім мільярдів гривень.
2. Суркіси навряд чи полишать спроби спиздити наші з вами гроші, але це вже буде набагато складніше та довше.
3. То що робити тепер? По перше — отримати нашу подяку, бо без вашої підтримки і уваги до цієї справи, все могло би піти не так.
4. Скромно, без пафосу подякувати "Демократичній Сокирі", що не здавалась протягом року, днювала й ночувала під судами і Верховною Радою, і гатила по Коломойському і Суркісам з усіх калібрів. Знову маленька партія без спонсора-олігарха зєкономила країні, а отже і вам, мільярди гривень.

Ви можете допомогти нам продовжувати виривати країну з спітнілих жадібних лапок олігархів. Так, звісно ми будемо раді вашим донатам, але не тільки. Розкажіть про нашу (а значить і вашу) перемогу усім, кого знаєте. Розкажіть про нашу партію та її програму. Розкажіть про наш канал та фейсбук. Розкажіть про все, чим вам подобається "Демократична Сокира". Це — дуже важливо, і це ви теж можете зробити просто зараз.

Tags: ДемСокира, Политика, Хорошие новости
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments