Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

«Плакати приберіть — вони можуть образити президента».

10 червня Володимир Зеленський побував у Чернігові. І одним із місць його гастролів став Чернігівський національний технологічний університет, ректор якого — Сергій Шкарлет — найімовірніший майбутній міністр освіти та науки. Шкарлет — плагіатор, який отримував нагороди від Табачника та який підтримував Партію Регіонів і Януковича особисто. Однак кадровий голод та коротка лава запасних змусили Зеленського обрати таку людину. Ахахаха, наспраді ні. Просто наш президент некомпетентний і любить призначати всяких чортів. Так буває.

Демократична Сокира. Чернігів не могла пропустити таку подію. Вийти з плакатами та спробувати поставити Зеленському незручне питання, а у відповідь почути незрозуміле белькотіння диким суржиком — безцінно.І поки під університетом стояли активісти з плакатами, очікуючи президента, до них почали підходити різні особи. Спочатку це були хлопці зі студентської ради, які намагалися забрати та пошкодити плакати. Пізніше підійшли з ДСО та почали натякати, що непогано було б прибрати свої папірці, бо президент може образитись.

— Приберіть, не кричіть, не провокуйте, не можна цього робити, не можна до президента з плакатом "точно не лох?", — казали нам людям, які представилися ДСОшниками.

Аж через 5 годин з’явився сам президент. У наших активістів було до нього багато питань, та вдалось поставити лише два. Хоч Зеленський і намагався пробігти повз нас якомога швидше.

По-перше, активісти спитали, чому міністром освіти хочуть призначити плагіатора Шкарлета. У відповідь Зеленський почав говорити щось незрозуміле, і його швидко перебив сам Шкарлет, який сказав що плагіату не було, а якщо був, то це не він, а його аспірант. Окей, злив зараховано.

Друге питання було про розведення військ. Зеленський його уважно вислухав і порадив нашій активістці, яка поставила питання, заробляти іншими методами. Просто президент впевнений, що всі активісти — проплачені, а він великий молодець, який не допускає помилок. Бо питати Зеленського про розведення можуть або проплачені активісти, або відверті вороги. Що ж, пане Зеленський, ніколи не мали сумніву щодо ваших аналітичних здібностей.

Отож, кілька висновків. Зеленського ображають плакати. Шкарлет не плагіатор. Президент хам. Міністром освіти буде чорт.

З вами була Демократична Сокира. Залишайтесь на зв’язку.

Tags: ДемСокира, Зеленский, Политика
Subscribe
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 17 comments