Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Навіть Януковича косплеіть у нього не виходить (

— Карл Більдт про справу Порошенка: Якщо Зеленський піде шляхом Януковича, ЄС буде змушений вжити заходів.

— Дональд Туск: Закликаю владу в Україні поважати опонентів та не вдаватись до політичних репресій.

— До цього були Волкер і Кваснєвський. Наразі спільну заяву з приводу політичних переслідувань в Україні готують чотири країни Балтійськго регіону.

— КМІС стверджує, що за місяць особистий рейтинг Зе впав на 5% і наразі дорівнює 37,6%. Але в мене є перші результати телефонного експрес-опитування, здійсненого 9-10 червня. Там Володимирсаничу дають 31,9%, а Порошенку - 18,3%. І це тільки початок.

— У своїй дитячій ненавісті до П'ятого президента, Півшостого топить себе більше, аніж будь-якими іншими діями. Прямо заявляти, що з Путіним можна домовлятись, а з Порошенко ні - відверто ставити себе по ту сторону парєбріка.

— Знаю, що на Банковій сьогодні була нарада, де більшість близького оточення радило не допустити взяття Порошенка під варту - казали, іміджевих збитків - море, а профіту - зеро. Володя поки впирається. Проте, прийнято проміжне ріішення перманентним тиском та максимальною кількістю справ виштовхувати Пороха з країни: "Хай його Туск з Волкером і пристроюють!" - слова, які джерело приписує Зе.

— Боїться... Боїться, як чорт ладана. Але пручається, бо то його особиста психологічна трагедія, його ghost of Hamlet's father, його вічні Сцилла і Харібда.

— Що буде далі? Все буде добре - Пороха голими руками не візьмеш і не залякаєш. Це не Славік.

— Боюсь лише розколу суспільства: судити потім Моніку за правовий бєспрєдел чи дозволити виїхати у Сизрань - не просте питання. Проте, дійдемо згоди і у цьому. А потім знов все розпочнемо з початку - така вже наша доля. І доля країни, яку завжди вирішували 15% пасіонарієв, а не решта телеглядацького планктону.

Helgi Sharp

Tags: Зеленский, Порошенко
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments