Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Навіть Януковича косплеіть у нього не виходить (

— Карл Більдт про справу Порошенка: Якщо Зеленський піде шляхом Януковича, ЄС буде змушений вжити заходів.

— Дональд Туск: Закликаю владу в Україні поважати опонентів та не вдаватись до політичних репресій.

— До цього були Волкер і Кваснєвський. Наразі спільну заяву з приводу політичних переслідувань в Україні готують чотири країни Балтійськго регіону.

— КМІС стверджує, що за місяць особистий рейтинг Зе впав на 5% і наразі дорівнює 37,6%. Але в мене є перші результати телефонного експрес-опитування, здійсненого 9-10 червня. Там Володимирсаничу дають 31,9%, а Порошенку - 18,3%. І це тільки початок.

— У своїй дитячій ненавісті до П'ятого президента, Півшостого топить себе більше, аніж будь-якими іншими діями. Прямо заявляти, що з Путіним можна домовлятись, а з Порошенко ні - відверто ставити себе по ту сторону парєбріка.

— Знаю, що на Банковій сьогодні була нарада, де більшість близького оточення радило не допустити взяття Порошенка під варту - казали, іміджевих збитків - море, а профіту - зеро. Володя поки впирається. Проте, прийнято проміжне ріішення перманентним тиском та максимальною кількістю справ виштовхувати Пороха з країни: "Хай його Туск з Волкером і пристроюють!" - слова, які джерело приписує Зе.

— Боїться... Боїться, як чорт ладана. Але пручається, бо то його особиста психологічна трагедія, його ghost of Hamlet's father, його вічні Сцилла і Харібда.

— Що буде далі? Все буде добре - Пороха голими руками не візьмеш і не залякаєш. Це не Славік.

— Боюсь лише розколу суспільства: судити потім Моніку за правовий бєспрєдел чи дозволити виїхати у Сизрань - не просте питання. Проте, дійдемо згоди і у цьому. А потім знов все розпочнемо з початку - така вже наша доля. І доля країни, яку завжди вирішували 15% пасіонарієв, а не решта телеглядацького планктону.

Helgi Sharp

Tags: Зеленский, Порошенко
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments