Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Розбійники оті ваші МВФМіжнародний валютний фонд, який днями ухвалив рішення про надання Україні кредиту у 5 мільярдів доларів на півтора року, вимагає від адміністрації президента Зеленського довести до кінця процес стягнення з олігарха Коломойського та інших колишніх власників ПриватБанку гроші, які вони вивели з банку і відмили за кордоном.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у статті Ендрю Крамера "МВФ затверджує важливий кредит для України", яку публікує New York Times.

Видання зазначає, що "обіцянка Зеленського, дана на ранніх порах, стати зіркою боротьби з корупцією, у цьому році потьмяніла, після того, як колишні чиновники стали публічно критикувати його за затягування ключових реформ, що передбачали усунення "внутрішніх" домовленостей".

New York Times наголошує, що українському парламенту зрештою вдалося ухвалити так званий "антиколомойський закон", але цього недостатньо – вважають в МВФ.

Tags: Зеленский, Коломойский, Политика, Экономика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments