Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Партквитки на стіл!

Леді та джентельмени! Ми неодноразово чули від вас, наших прихильників, що було б непогано нашим активістам мати партійні квитки. І нарешті час настав.

Офіційно проголошуємо: віднині кожен активіст може отримати картку члена команди «Демократичної Сокири»!

Як завжди, ми підійшли до задачі креативно. Назвати нас прихильниками архаїчних партквитків дуже складно та навіть образливо. Ми не в захваті від шматків паперу в твердій обкладинці, якими всілякі чорти розмахують за першої нагоди. Ми пішли трохи іншим, технологічним шляхом.

На фото ви можете бачити карту «члена команди “Демократичної Сокири”». Це не партійна «корочка», якою у деяких партіях звикли користуватись як додатковим аргументом у суперечках із поліцією. Це предмет, який засвідчує, що ви перевірений, верифікований прихильник (або активіст), який пишається причетністю до «Демократичної Сокири».

Кожна картка буде персоналізована — там буде вказано QR-код, в якому зашифровано ваш ID з нашого додатку. Можете сприймати картку як простий талісман або ознаку належності до таємного ордену. Це ваше право. Наше право — дати вам цю можливість і, власне, саму картку.

Як отримати картку? Спосіб простий і не вимагає від вас присяги вождям:

 • заповніть цю анкету.
 • пройдіть верифікацію в додатку

А хто вже верифікований — лише заповнить анкету. Бути користувачем додатку — це вже півсправи. А щоб там верифікуватись потрібна ваша світлина разом з розгорнутим паспортом. Після проходження верифікації світлина автоматично видаляється з додатку. А ви отримуєте поштою чи від керівника вашого обласного осередку вашу картку прямо в руки.

Отож, анкета заповнюється, а додаток встановлюється. Просто нагадаємо, що додаток — це пряма демократія, а значить можливість впливати на роботу партії. А від сьогодні — ще й можливість отримати картку «члена команди “Демократичної Сокири”».

Тому вперед — записуємось на видачу карток!

Ваша Партія

Tags: ДемСокира, Ух ты!
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments