Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Партквитки на стіл!

Леді та джентельмени! Ми неодноразово чули від вас, наших прихильників, що було б непогано нашим активістам мати партійні квитки. І нарешті час настав.

Офіційно проголошуємо: віднині кожен активіст може отримати картку члена команди «Демократичної Сокири»!

Як завжди, ми підійшли до задачі креативно. Назвати нас прихильниками архаїчних партквитків дуже складно та навіть образливо. Ми не в захваті від шматків паперу в твердій обкладинці, якими всілякі чорти розмахують за першої нагоди. Ми пішли трохи іншим, технологічним шляхом.

На фото ви можете бачити карту «члена команди “Демократичної Сокири”». Це не партійна «корочка», якою у деяких партіях звикли користуватись як додатковим аргументом у суперечках із поліцією. Це предмет, який засвідчує, що ви перевірений, верифікований прихильник (або активіст), який пишається причетністю до «Демократичної Сокири».

Кожна картка буде персоналізована — там буде вказано QR-код, в якому зашифровано ваш ID з нашого додатку. Можете сприймати картку як простий талісман або ознаку належності до таємного ордену. Це ваше право. Наше право — дати вам цю можливість і, власне, саму картку.

Як отримати картку? Спосіб простий і не вимагає від вас присяги вождям:

 • заповніть цю анкету.
 • пройдіть верифікацію в додатку

А хто вже верифікований — лише заповнить анкету. Бути користувачем додатку — це вже півсправи. А щоб там верифікуватись потрібна ваша світлина разом з розгорнутим паспортом. Після проходження верифікації світлина автоматично видаляється з додатку. А ви отримуєте поштою чи від керівника вашого обласного осередку вашу картку прямо в руки.

Отож, анкета заповнюється, а додаток встановлюється. Просто нагадаємо, що додаток — це пряма демократія, а значить можливість впливати на роботу партії. А від сьогодні — ще й можливість отримати картку «члена команди “Демократичної Сокири”».

Тому вперед — записуємось на видачу карток!

Ваша Партія

Tags: ДемСокира, Ух ты!
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments