Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Порошенка треба арештовувати не так

Найкращий варіант - вночі. Оточити будинок спецназом. Новенька форма, автомати, каски, броніки. Два гелікоптери. З них, на мотузках, з ліхтариками на голові, як у фільмі з Анджеліною Джолі, спускається спецназ. Все це фільмується студійними камерами 1+1 з чотирьох сторін. Окремий план з дрону, щоб добре видно територію маєтку і покладених носом в землю, охоронців. Картінка - бомба. На фоні відео звучить тривожна музика.

В ефірі перемовини груп швидкого реагування. «Об’єкт на прицілі!». «Код червоний! Захват!». Лунають постріли, підривають світлові, а потім димові гранати. Маєток Порошенків у вогнях і диму. Петра витягують із спальні з викрученими руками. Поруч заплакана Марина у нічній сорочці. До неї туляться молодші діти. Журналіст 1+1 питає, що вона зараз відчуває. Петра садять у броньований КРАЗ і кудись вивозять. Вєнєдіктова у чорному піджаку, білій блузці і вульгарній червоній помаді проводить брифінг прямо на подвір’ї Порошенків. На дальньому плані видно, як слідчі допитують Марину.

Ось чого ждуть ваші виборці, Владімір! Ось де ваша слава і рейтинг на найближчі півроку. А підозра п’ятому Президенту, яку замість генпрокурора намагається вручити якийсь сцикун комнатний - це як з’їсти ще одну шаурму.

Сергей Марченко

Tags: Зеленский, Порошенко, Трололо
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 18 comments