Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Порошенка треба арештовувати не так

Найкращий варіант - вночі. Оточити будинок спецназом. Новенька форма, автомати, каски, броніки. Два гелікоптери. З них, на мотузках, з ліхтариками на голові, як у фільмі з Анджеліною Джолі, спускається спецназ. Все це фільмується студійними камерами 1+1 з чотирьох сторін. Окремий план з дрону, щоб добре видно територію маєтку і покладених носом в землю, охоронців. Картінка - бомба. На фоні відео звучить тривожна музика.

В ефірі перемовини груп швидкого реагування. «Об’єкт на прицілі!». «Код червоний! Захват!». Лунають постріли, підривають світлові, а потім димові гранати. Маєток Порошенків у вогнях і диму. Петра витягують із спальні з викрученими руками. Поруч заплакана Марина у нічній сорочці. До неї туляться молодші діти. Журналіст 1+1 питає, що вона зараз відчуває. Петра садять у броньований КРАЗ і кудись вивозять. Вєнєдіктова у чорному піджаку, білій блузці і вульгарній червоній помаді проводить брифінг прямо на подвір’ї Порошенків. На дальньому плані видно, як слідчі допитують Марину.

Ось чого ждуть ваші виборці, Владімір! Ось де ваша слава і рейтинг на найближчі півроку. А підозра п’ятому Президенту, яку замість генпрокурора намагається вручити якийсь сцикун комнатний - це як з’їсти ще одну шаурму.

Сергей Марченко

Tags: Зеленский, Порошенко, Трололо
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 18 comments