Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Фінансовий звіт за місяць

716 тисяч гривень донатів зібрала “Демократична Сокира” у травні. З них 520 000 ⏤ підписка, 186 000 ⏤ одноразові платежі.Чи велика це сума для пересічного українця ⏤ так. Чи велика ця сума для всеукраїнського руху ⏤ ні. Чи велика це сума для руху, який живе не за гроші олігарха ⏤ так. За сумою щомісячної підтримки ми давно залишили всіх позаду і продовжуємо ріст.

А далі трохи цікавих цифр про наших донаторів і донати.

Отже, з яких сум складається 716 000 гривень травня ви можете побачити на інфографіці ⏤ це абсолютно різні не шокуючі цифри від приблизно 2 300 людей.

◼️ 75% суми надіслали чоловіки і 25% ⏤ жінки.
◼️ Трійка лідерів мобільних пристроїв, з яких інвестують ⏤ Apple, Samsung, Xiaomi.
◼️ Країни, з яких ми отримуємо гроші ви також можете побачити серед картинок: найбільші донори ⏤ це Україна, США, Нідерланди. 50 гривень отримали з Молдови.Де гроші, Лебовські?

А тепер про витрати. Отже базові статті витрат травня місяця:

24 668 грн ⏤ оренда офісу у Києві та Запоріжжі. Повна сума трохи більша, але залишок за своїм бажанням покривають міністри ⏤ це їхній особистий внесок в життя руху.

44 465 грн ⏤ заробітна плата співробітників офісу ⏤ бухгалтер, організатор заходів і спеціаліст по закупівлям (людина, яка за один день може знайти баночку, Малюську, чарівну кулю, питну воду, шаблю і всі шалені забаганки Гудименка для акцій).

52 035 грн ⏤ поточні витрати центрального офісу: інтернет, кава, вода, канцтовари, предплата до кінця року газет та журналів, та придбання нових меблів.

69 100 грн ⏤ підтримка регіонів.

58 500 грн ⏤ забезпечення діяльності київського осередку, зустрічі з прихильниками та волонтерами, організація акцій та заходів, транспортні витрати.

39 300 грн ⏤ юридичні послуги (ведення справ в судах, взаємодія з фінустановами, консультування).

30 100 грн ⏤ адміністрування, налаштування та оплата серверів.

71 806 грн ⏤ розробка додатку, роботи по сайту.

129 880 гривень на місяць ⏤ СММ та піар-відділ.

З них:
30 000 грн ⏤ рекламний бюджет на Фейсбук.
23 400 грн ⏤ райтинг всього (написання текстів для Інстаграму, Фейсбук, Телеграму, Ютубу, сайту ⏤ понад 80 текстів на місяць).
10 480 грн ⏤ Телеграм-канал, реклама у пабліках і ведення.
66 000 грн. ⏤ щомісячна аналітика і звіти, оплата за послуги з керування напрямком, комунікації (понад 2500 тисячі коментарів та листів на місяць), переклади текстів на українську та англійську, літературна редакція текстів соціальних сторінок, сайту і лідерів думок Сокири (близько 90 текстів на місяць), технічна підтримка регіональних сторінок Фейсбук.

15 900 грн. ⏤ послуги дизайнера всього (картинки для соцмереж, сайту, афіші і все-все-все, що ви бачите під брендом Сокири).

84 500 гривень ⏤ витрати на відео-проект (зйомка, монтаж, продакшн, розміщення, анімація, оренда студії та обладнання) організація стрімів, рекламування наших відеороликів в Ютубі;

40 085 гривень ⏤ заходи: плакати, банери, реквізит, наліпки, листівки, розсилки смс-повідомлень; технічне забезпечення для акцій, оренда та обслуговування апаратури;

29 745 ⏤ ПММ і ТО нашого автомобіля, організація хімчистки, ремонту, діагностики;

Нарахували витрат на 690 000, у детальному звіті ⏤ трохи більше.

Де не вистачає?

⏤ Для 13 осередків цифра у 70 тисяч гривень ⏤ це дуже мало. Як вирішуємо? У найближчий час відкриваємо рахунки для регіонів і даємо їм змогу шукати інвесторів на місцях.
⏤ Нам дуже хочеться взяти в штат додаткового дизайнера, адже найталановитіша людина у Сокирі (привіт Тарас!), яка малює все, від шрифту, афіш, сайту до картинок у соцмережах, просто зашивається.
⏤ Керівний склад Демсокири і команди регіонів працюють на волонтерських засадах. Що це означає на практиці: у багатьох управлінців по дві-три роботи, одна з яких ⏤ “ДемСокира”. Маємо регулярні вигорання, які лікуємо дружніми обіймами. Але розуміємо, що керівні посади з великим навантаженням повинні оплачуватись, щоб люди могли повноцінно присвячувати свій час роботі.

Яка наша найближча ціль?

800 000 гривень регулярного донату і 200 000 одноразових.

Стати донатором або допомогти нам зібрати більше можна за цим посиланням.

Ми вкотре дякуємо вам за підтримку. Частіше нагадуйте собі, що хоч ви й не олігарх — у вас є своя, вже не така маленька, але дуже зубаста ДемСокира.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments