Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Фінансовий звіт за місяць

716 тисяч гривень донатів зібрала “Демократична Сокира” у травні. З них 520 000 ⏤ підписка, 186 000 ⏤ одноразові платежі.Чи велика це сума для пересічного українця ⏤ так. Чи велика ця сума для всеукраїнського руху ⏤ ні. Чи велика це сума для руху, який живе не за гроші олігарха ⏤ так. За сумою щомісячної підтримки ми давно залишили всіх позаду і продовжуємо ріст.

А далі трохи цікавих цифр про наших донаторів і донати.

Отже, з яких сум складається 716 000 гривень травня ви можете побачити на інфографіці ⏤ це абсолютно різні не шокуючі цифри від приблизно 2 300 людей.

◼️ 75% суми надіслали чоловіки і 25% ⏤ жінки.
◼️ Трійка лідерів мобільних пристроїв, з яких інвестують ⏤ Apple, Samsung, Xiaomi.
◼️ Країни, з яких ми отримуємо гроші ви також можете побачити серед картинок: найбільші донори ⏤ це Україна, США, Нідерланди. 50 гривень отримали з Молдови.Де гроші, Лебовські?

А тепер про витрати. Отже базові статті витрат травня місяця:

24 668 грн ⏤ оренда офісу у Києві та Запоріжжі. Повна сума трохи більша, але залишок за своїм бажанням покривають міністри ⏤ це їхній особистий внесок в життя руху.

44 465 грн ⏤ заробітна плата співробітників офісу ⏤ бухгалтер, організатор заходів і спеціаліст по закупівлям (людина, яка за один день може знайти баночку, Малюську, чарівну кулю, питну воду, шаблю і всі шалені забаганки Гудименка для акцій).

52 035 грн ⏤ поточні витрати центрального офісу: інтернет, кава, вода, канцтовари, предплата до кінця року газет та журналів, та придбання нових меблів.

69 100 грн ⏤ підтримка регіонів.

58 500 грн ⏤ забезпечення діяльності київського осередку, зустрічі з прихильниками та волонтерами, організація акцій та заходів, транспортні витрати.

39 300 грн ⏤ юридичні послуги (ведення справ в судах, взаємодія з фінустановами, консультування).

30 100 грн ⏤ адміністрування, налаштування та оплата серверів.

71 806 грн ⏤ розробка додатку, роботи по сайту.

129 880 гривень на місяць ⏤ СММ та піар-відділ.

З них:
30 000 грн ⏤ рекламний бюджет на Фейсбук.
23 400 грн ⏤ райтинг всього (написання текстів для Інстаграму, Фейсбук, Телеграму, Ютубу, сайту ⏤ понад 80 текстів на місяць).
10 480 грн ⏤ Телеграм-канал, реклама у пабліках і ведення.
66 000 грн. ⏤ щомісячна аналітика і звіти, оплата за послуги з керування напрямком, комунікації (понад 2500 тисячі коментарів та листів на місяць), переклади текстів на українську та англійську, літературна редакція текстів соціальних сторінок, сайту і лідерів думок Сокири (близько 90 текстів на місяць), технічна підтримка регіональних сторінок Фейсбук.

15 900 грн. ⏤ послуги дизайнера всього (картинки для соцмереж, сайту, афіші і все-все-все, що ви бачите під брендом Сокири).

84 500 гривень ⏤ витрати на відео-проект (зйомка, монтаж, продакшн, розміщення, анімація, оренда студії та обладнання) організація стрімів, рекламування наших відеороликів в Ютубі;

40 085 гривень ⏤ заходи: плакати, банери, реквізит, наліпки, листівки, розсилки смс-повідомлень; технічне забезпечення для акцій, оренда та обслуговування апаратури;

29 745 ⏤ ПММ і ТО нашого автомобіля, організація хімчистки, ремонту, діагностики;

Нарахували витрат на 690 000, у детальному звіті ⏤ трохи більше.

Де не вистачає?

⏤ Для 13 осередків цифра у 70 тисяч гривень ⏤ це дуже мало. Як вирішуємо? У найближчий час відкриваємо рахунки для регіонів і даємо їм змогу шукати інвесторів на місцях.
⏤ Нам дуже хочеться взяти в штат додаткового дизайнера, адже найталановитіша людина у Сокирі (привіт Тарас!), яка малює все, від шрифту, афіш, сайту до картинок у соцмережах, просто зашивається.
⏤ Керівний склад Демсокири і команди регіонів працюють на волонтерських засадах. Що це означає на практиці: у багатьох управлінців по дві-три роботи, одна з яких ⏤ “ДемСокира”. Маємо регулярні вигорання, які лікуємо дружніми обіймами. Але розуміємо, що керівні посади з великим навантаженням повинні оплачуватись, щоб люди могли повноцінно присвячувати свій час роботі.

Яка наша найближча ціль?

800 000 гривень регулярного донату і 200 000 одноразових.

Стати донатором або допомогти нам зібрати більше можна за цим посиланням.

Ми вкотре дякуємо вам за підтримку. Частіше нагадуйте собі, що хоч ви й не олігарх — у вас є своя, вже не така маленька, але дуже зубаста ДемСокира.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

 • Філіппінка створила Youtube-канал про українську кухню

  Вважаю, треба підтримати переглядами! відео на ютуб Декілька рецептів ще є тут: The Filipina Baba.

 • Право на ремонт

  Пишут, закон с названием "Право на ремонт" начал действовать в 27 странах ЕС с 1 марта 2021 года. Что он означает? Что производители техники…

 • Пройдёмте в номера

  Первый в мире космический отель будет открыт на станции "Вояджер", которую начнут собирать на околоземной орбите в 2025 году. А первые туры туда…

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments