Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Шмигаль обіцяв 500 000 нових робочих місць - Шмигаль зробивНа ПрАТ «АвтоКрАЗ» планують скорочення працівників. Про це розповів фінансовий директор підприємства Дмитро Новицький під час засідання у виконкомі комісії з питань погашення заборгованості зарплати, пенсій, соціальних виплат, що відбулося 4 червня. Заборгованість підприємства по зарплаті сягнула 40 мільйонів гривень, і це левова частка всієї міської заборгованості працівникам, яка складає 45 млн грн.

- На жаль, оптимістичних очікувань у нас немає. Я думаю, якщо ми зараз переслідуємо ціль не лише зафіксувати цю заборгованість, а виробити якісь заходи, то потрібно державі і службі зайнятості готуватися до того, що на «АвтоКрАЗі» буде дуже великий потік на біржу для отримання допомоги. Ми очікуємо значне скорочення, - заявив Дмитро Новицький.

Зараз на «АвтоКрАЗі» працює понад 2 тисячі працівників. Нагадаємо, порушена справа про банкрутство ПрАТ «АвтоКрАЗ», триває процедура управління майном (вона передбачає заходи з відновлення платоспроможності боржника), процедура ліквідації не призначалася. Фінансовий директор заявив, що перспектива не є оптимістичною і заходи, які зараз вживаються, не приведуть до завантаження підприємства. І в подальшому - перспектива припинення діяльності підприємства, щоб не нарощувати заборгованість і не створювати проблеми людям.

- Машини нікому не потрібні, - констатував Дмитро Новицький.

Телеграф

Нагадаю, що при злочинному Порошенку машини виробництва ПрАТ «АвтоКрАЗ» були потрібні, і головним замовником виступала держава у особі Міністерства Оборони. Так, на якість "КрАЗів" було достатньо нарікань, але під час війни треба підтримувати свого виробника, бо хто зна чи будуть доступні запчастини до білоруських МАЗів під час чергової ескалації війни з Росією. Тож КрАЗ отримував регулярні замовлення, працював і навіть активно інвестував в розробку нових моделей вантажівок.

У квітні 2019 року Кременчук віддав >79% голосів за Зеленського. Через 4 місяці почались затримки зарплати, через п'ять місяців завод перейшов триденну робочу неділю і, здається, завод "КрАЗ" став першим підприємством України, яке перестало "наживатись на війні" згідно обіцянок преЗЕдента. Бюджет на оборонку зменшено, в офісі заправляє кремлівський Єрмак, у "нових облич" всього дві мети: посадити Порошенко і не дратувати Путіна. МінОборони більше не потрібна КрАЗівська техніка.

Другий по розміру замовник - місцеві громади, ОТГ, яким потрібна була комунальна техніка. В яких що?.. правильно, з приходом ЗекоМанди забрали субвенції в рамках ліквідації реформи децентралізації. І тепер ОТГ не замовляють техніку ні в КрАЗа, ні в його конкурентів, бо грошей нема.

Про все це розказали персонально преЗЕденту, який приїздив на завод у березні, обіцяв розібратись, і, як бачите, розібрався з заводом остаточно.Шановні працівники заводу! Якщо надумаєте якось мітингувати, чи може перекривати трасу на Київ, то будь ласка, тримайте плакати з написом "Зробили себе разом!" і "Зеленський вбиває економіку!". Це дуже важливо, бо якщо ви досі сците називати речі своїми іменами, то в вас вийде не протест, а "чєлобітная". А рабів, як відомо, до раю не пускають.

Tags: Зеленский, Пиздец, Шмыгало, Экономика
Subscribe
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 13 comments