Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Офіс простих рішень ім.Тищенко.

От дивіться. Це народний зепутат Микола Тищенко, власник славнозвісного «Велюру», чи то пак «секретного Штабу». Герой сотень мемів про тупого чувака, і, з недавнього часу, кандидат в кандидати на посаду мера Києва.Поржали? А тепер посумуйте, бо я вам таки скажу, що враховуючи збочені смаки наших мас (хтось же вибрав Черновецького), похід Тищенка в мери не така вже безнадійна справа. Хоча зараз про Колю я говорити не хочу. Це бездарне використання часу, обговорювати зараз долбо@бізм відвертих долбо@обів. Я зараз хочу поговорити про дитячі майданчики.

Колись дочка моєї подруги з Полтави (справді дочка справжньої подруги Олени) травмувалася на дитячому майданчику. Гірка була встановлена неправильно, дитина з'їхала і зламала спину. Малеча тоді кілька місяців провела в лікарні, і її відновлення триває і досі. Після цього випадку, я ретельно шукала європейський стандарт безпеки для вуличного ігрового обладнання. Переглянула доступні його частини, почитала експертів у цій справі і злякалася. У Києві я не знайшла ЖОДНОГО!!! безпечного майданчика. І кожного разу, випускаючи дитину на майданчик, я мушу себе примирити з усіма тими ризиками — розпороти ногу об відкритий та іржавий болт. Здерти спину об тріснуту гірку, впасти із неправильно закріпленої гойдалки. Підчепити хрін знає що в брудному піску невідомого походження. Розбити голову об брилу бетону, яка стирчить посеред майданчика уже віки. Зібрати всі скалки з дерев'яних елементів ігрових споруд. Порізатися об гострі краї розламаного пластику.

Ви скажете, що це стосується тільки старих майданчиків? Ні. Більшість нових майданчиків (збудованих в останні 5 років) мають усі перелічені вище дефекти. Все це з'являється на майданчиках за два-три місяці після їх встановлення. Тому що їх роблять хер зна хто і хер зна як, їх встановлюють хер зна хто і хер зна як. Ба більше, якщо, не дай бог, ваша дитина пораниться на такому майданчику і ви прийдете сказати своє «@обвашихмать» в ЖЕК, то вас там тупо пошлють, бо виявиться, що більшість майданчиків тупо ніде не стоять на балансі. Вони нічийні. Їх немає на паперах. Їх не існує в юридичному світі. І пох@й, шо туди щороку жек списував машину піску — вашого майданчика не існує. Бо виявляється, його ще з часів Кучми, якийсь бравий депутат тупо поставив, шоб потішити електоратік. Поставив і забив і на той майданчик, і на електоратік. І ЖЕК потер лапки, бо є куди списати тону піску і нічого не взяв на баланс. А нахера нести відповідальність?!

Повернусь до стандартів безпеки. А вони, до речі, дуже суворі, там чітко регламентоване і покриття майданчиків, і якість споруд, і вигин гірки та її висота. Якщо майданчик пошкоджений його мають огородити і полагодити, а не присипати зверху тоною піску. А в мене буквально в сусідньому дворі стоїть ще радянська гірка, на якій «стартовий майданчик» — це тупо тоненька ДВП, розклеєна і з дірками. Там замість гойдалки гострі обрубки іржавих труб стирчать із землі. І знаєте шо? ЖЕК щороку якось фарбує оцю ху@ту і мамки волають на дітей, щоб ті туди навіть не підходили, бо це не майданчик — це місце відправки до травматолога.

Олена, після травми своєї дочки, не намагалася збити грошей із тих “у@обків”, які побудували і утримували той майданчик, ні. Вона намагалася, хоч трішки зрушити питання безпеки на дитячих майданчиках загалом. Спочатку її послали ледь не всі полтавські чиновники і депутати з криком #мать_сама_винувата, потім її послали і сусіди, бо їм пох@й, їм і так норм. А про перші якісь подвижки щодо європейського стандарту в Українському Центрі стандартизації, сертифікації і якості ЛИШЕ ЗАГОВОРИЛИ в 2018 році. І в 2019 році навіть прийняли цей стандарт, але хто його притримується.. Нахер їм нада ваші майданчики, ваші діти і ви самі. Головне, щоб на вибори ходили, голосували за себе і за того парня, і сиділи і не пиз@якали — певно такою була і лишається позиція більшості політиків, коли вони доривалися до місцевої чи центральної влади.

Я уважно вдивлялася у фото викладені Тищенком. І мені ставало все сумніше і сумніше. Лавочки, пісочок, тиночки, клумбочки, заборчики — оця вся ху@та, вона ж не про допомогу і не про турботу про громаду, вона лише про підкуп, короткочасний і тупий підкуп. До того ж не за його власні, а за наші з вами гроші. Депутатік або кандидатік, ставлячи вам ті довбані тиночки, в сраці мав вас, ваших сусідів і взагалі все місто, йому треба, щоб доблєсні бабушки запам’ятали його ім'я, щоб мамочки ридали в васторгє від купи піску і потім прийшли і проголосували за нього, а він щоб надалі отримав змогу пиз@ити все до чого дотягнуться руки. Турбота про людей — це стандарт безпеки міського простору. Це закон, за яким шматок іржавої труби стримітиме в дупі начальника жеку ще до того, як дитина подряпається. Згідно якого старе радянське дрантя не прифарбовують яскравими фарбами, а зносять к чортовій матері і ставлять нове за стандартом. Це клумби, які затверджені проектом, а не розтикані так, як того схотілося депутату. От і все.

А зараз, я пропоную кожному з вас уважно роззирнутися по своєму району і запитати у ЖЕКу, які з майданчиків у них стоять балансі, хто несе за них відповідальність, коли проводилася інспекція. І нагадати, що фарбування і перефарбовування гімна, присипання його тонною піску — це не ремонт.Шановні батьки, попіклуйтесь про здоров’я своїх діточок зараз. Виписати кілька крепких тирад у бік ЖЕКу чи ОСББ набагато простіше, аніж потім збирати гроші на лікування свого сина чи дочки.

Тішачись цим купегам піску, любі мамочки, подумайте на хвилинку, з якого радіоактивного чи не радіоактивного кар'єру його приперли, чи проходив він хоч якусь очистку і що там ваші діти можуть знайти і зловити.

А в тій купі, сподіваюсь, Коля Тищенко нікого з конкурентів не прикопав.

Татуся Бо, дважди мать і радниця Демократичної Сокири з питань освіти і культурки і вже не фізкультурки.

Tags: #мать_сама_винувата, ДемСокира
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 31 comments