Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Денег нет, но вот вам новая глупость

Роман Шрайк:
На скриншоте шутка.
А вот реальность - Владимир Зеленский во время встречи с хмельницкими бизнесменами позвонил главе "Укрэксимбанка" и рассказал ему, как нужно выдавать кредиты.

Карл Волох:
Нагадаю вам історію, як у Венесуелі зникли з магазинів споживчі товари. Коли ціна на нафту, яка забезпечувала незвично високий рівень доходів держави, впала, почалася серйозна інфляція і ціни різко поперли догори. Популістичний придурок Мадуро законодавчо заборонив магазинам піднімати ціни на товари, поставивши на їх контроль поліцію. В результаті, товари були розкуплені по цінах, котрі не дозволяли відновити їх запас у магазинах. Полиці спорожніли. Назавжди. Як у Радянському Союзі. Тільки без Держплану і сякої-такої власної виробничої бази.

До якого стану дійшла тамтешня економіка за останні роки, ви, мабуть, знаєте. А тепер порівняйте. Сьогодні український брат по розуму латиноамериканського Мадуро цілком серйозно переконував банкіра почати видавати дешеві кредити споживачам. Розуміння економіки, права, фінансів, банківської справи самовпевнений придурок підміняє «цінними вказівками» залежним від нього чиновникам.
На щастя, їх ніхто не виконує. Інакше ми б летіли в тартарари зі швидкістю ще більшою, ніж зараз.

Валерій Прозапас:
"У людей зараз немає грошей через коронавірус", - резюмував Зеленський (с)

Як цікаво виходить. У Разумкова наприклад є грошей. І у Арахамії теж є.
В монобільшості повно грошей, як і у призначених з кварталу на посади "спеціалістів". У самогО "простого хлопця з Кривого Рогу" грошей стало більше на 26 мільйонів, без урахування офшорів дружини. Навіть у Мендель вже є мільйон грошей.

У Лєща, у Найєма з бюджету грошей сотні тисяч, не дивлячись на мінусові результати їхньої роботи. А от "у людей" чомусь нема. Як же так? У наріда з його слуґамі різний коронавірус?
Що думає про таку вибірковість зникнення грошей мільйонер Баканов, який рік тому розповідав про "справедливий перерозподіл благ"?

via Дмитрий Чекалкин

Tags: Дебилыблть, Зеленский, Экономика
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments