Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Призрак все еще бродит

Мюнхен, Німеччина. Йшов сьогодні з роботи, проходив повз мітинг так званих "антифашистів".

Дивлюсь, а в них там червоні прапори у декого. Підійшов до групи яка тримала один з прапорів, та запитав чому в них червоний прапор, чи є це символом комунізму (на прапорі символів не було, просто червоний). Вони відповіли, що так, вони підтримують комунізм.

Розповів їм, що я з України і, що за 70 років коммунізму в Україні було вбито більше 7 мільйонів людей саме комуністами, почув у відповідь "ну так це просто помилка партії, так то комунізм це добре".

Питаю: "а де комунізм був хорошим, у В'єтнамі чи Китаї де людей вбивали мільйонами теж, чи може у Камбоджі, де ті мільйони вбитих становили 20% населення? Де комунізм був хорошим? Чи може в Східній Німеччині було добре зі зруйнованою економікою та бідністю навколо?".

У відповідь вони кажуть: "Ну так то теж просто невдалі приклади, А в Східній Німеччині взагалі добре було, економіка впала через санкції поганого заходу, і взагалі комунізм це добре, он на Кубі хороша медицина і всі рівні, а люди бідні через санції Америки, і в Венесуелі теж добре було б якби не санкції".

Сказати, що я був шокований, це нічого не сказати, люди які завдяки капіталізму (трохи змішаному з соціалізмом) живуть в країні з однією з кращих в світі медицин, з рівністю, та сильною економікою говорять, яка хороша медицина на Кубі, на Кубі БЛЯДЬ, на якій немає медицини, а люди помирають з голоду. При чому виглядали всі люди на тому зборищі як бомжі, не охайні в брудному старому одязі.

Висновок один, так звані комуністи-антифашисти, це збіговисько безробітних малограмотних люмпенів, які комунізму не бачили, але дуже його хочуть, при тому що живуть в багатій розвиненій країні. Надіюсь вони нічого не доб'ються, бо якщо такі прийдуть до влади в Німеччині, то зруйнують все хороше що тут є.

Волковский Андрей

Tags: Совок, Фубля
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 16 comments

Recent Posts from This Journal