Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Призрак все еще бродит

Мюнхен, Німеччина. Йшов сьогодні з роботи, проходив повз мітинг так званих "антифашистів".

Дивлюсь, а в них там червоні прапори у декого. Підійшов до групи яка тримала один з прапорів, та запитав чому в них червоний прапор, чи є це символом комунізму (на прапорі символів не було, просто червоний). Вони відповіли, що так, вони підтримують комунізм.

Розповів їм, що я з України і, що за 70 років коммунізму в Україні було вбито більше 7 мільйонів людей саме комуністами, почув у відповідь "ну так це просто помилка партії, так то комунізм це добре".

Питаю: "а де комунізм був хорошим, у В'єтнамі чи Китаї де людей вбивали мільйонами теж, чи може у Камбоджі, де ті мільйони вбитих становили 20% населення? Де комунізм був хорошим? Чи може в Східній Німеччині було добре зі зруйнованою економікою та бідністю навколо?".

У відповідь вони кажуть: "Ну так то теж просто невдалі приклади, А в Східній Німеччині взагалі добре було, економіка впала через санкції поганого заходу, і взагалі комунізм це добре, он на Кубі хороша медицина і всі рівні, а люди бідні через санції Америки, і в Венесуелі теж добре було б якби не санкції".

Сказати, що я був шокований, це нічого не сказати, люди які завдяки капіталізму (трохи змішаному з соціалізмом) живуть в країні з однією з кращих в світі медицин, з рівністю, та сильною економікою говорять, яка хороша медицина на Кубі, на Кубі БЛЯДЬ, на якій немає медицини, а люди помирають з голоду. При чому виглядали всі люди на тому зборищі як бомжі, не охайні в брудному старому одязі.

Висновок один, так звані комуністи-антифашисти, це збіговисько безробітних малограмотних люмпенів, які комунізму не бачили, але дуже його хочуть, при тому що живуть в багатій розвиненій країні. Надіюсь вони нічого не доб'ються, бо якщо такі прийдуть до влади в Німеччині, то зруйнують все хороше що тут є.

Волковский Андрей

Tags: Совок, Фубля
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 16 comments

Recent Posts from This Journal