Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Допомога малому та середньому бізнесу вже зараз

Дорогі браття і сестри у правому лібералізмі!

Ми до вас по ділу. Так вже склалось, що ядро української економіки — середній та малий бізнес нині переживають не найкращі часи. Сотні малих крамниць, броварень, пекарень та інших підприємницьких одиниць зазнають збитків. Українець не заробляє. Заробляють наближені до влади, і це дуже погано.

Ситуація крає наші серця. Бо «Демократична Сокира» сама складається із таких «підприємницьких одиниць». Наші спікери та радники теж зазнають збитків, і наші донатори теж зазнають збитків, і таких «теж» — сотні тисяч по всій країні.

У зв’язку з цим економічний Провід «Демократичної Сокири» звертається до малого та середнього бізнесу зі пропозицією. Враховуючи усі ризики для виживання платників податків, викликані COVID-19 та криворукою владою, ми хочемо якомога більше послабити їхні страждання. А якщо вийде — то й принести задоволення.

Ми пропонуємо ось що. Припустимо, ви створюєте продукт. Або надаєте певну послугу. І через карантин продажі впали до, приміром, великого круглого нуля. Що ж робити, шановне панство?

Ми беремо у вас продукт або послугу та робимо так, щоб товари потрапили до споживачів. Як — про це ми подбаємо самі. Паралельно ми рекламуємо ваш продукт або послугу у щотижневому випуску СОКИРА ШОУ, додаючи вашому бренду впізнаваності та потенційних прибутків та процвітання вам. Схоже, закриття бізнесу та голодна смерть переносяться.Спроби влади простягнути бізнесу руку допомоги чомусь мають вигляд непристойного жесту. Але і ми не пропонуємо вам поміч, ми робимо рекламну пропозицію, від якої вигода усім. Ми — виконуємо свої обіцянки щодо сприяння розвитку (в нашому випадку виживання) малого та середнього бізнесу. Малий та середній бізнес отримує від нас рекламну спецпропозицію і як результат — залучає нових клієнтів.

Аудиторія нашого ютуб-каналу — це майже 25 тис. підписників, а також тисячі інших незнайомців, які дивляться нас без підписки. Тому що останні три випуски СОКИРА ШОУ подивились значно більше людей, ніж тих, хто натиснув кнопку «підписатись». Тому що ми випустили понад три десятки випусків, і їх переглянуло більше півмільйона людей. А ще тому що ми веселі та злі, і готові надати цю аудиторію для реклами вашого бізнесу.

Якщо вам потрібно більше пруфів та більше цифр — переходьте за цим посиланням. Це дослідження маркетингово агентства RMA про українські партії у YouTube.

Пишіть нам сюди: reklama@sokyra.party

Ваша партія

Tags: ДемСокира, Пиар
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments