Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Масові протести в США охопили вже понад 30 містУ Міннеаполісі шостий день поспіль твориться пекло - люди підпалюють поліцейські ділянки, громлять машини і державні установи. У місто підтягнули військових, ввели режим НС і оголосили комендантську годину, але люди продовжують палити, громити і грабувати все підряд.

Слідом за Міннеаполіс протести почалися в Лос-Анджелесі, Нью-Йорку, Лас-Вегасі, Х'юстоні, Атланті, Денвері і багатьох інших містах. В результаті заворушень були розграбовані сотні магазинів, розбиті і спалені десятки автомобілів поліції. Люди збиралися і біля Білого дому у Вашингтоні, через що доступ до адміністрації президента країни був заблокований. Дональд Трамп уже пообіцяв використовувати необмежену міць військових для придушення заворушень.

Але ж могли ж легко уникнути цього, просто заборонивши мітинги і склавши графік прогулянок для кожного будинку.

Максим Голубєв

Tags: Без рубрики
Subscribe
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 67 comments