Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Масові протести в США охопили вже понад 30 містУ Міннеаполісі шостий день поспіль твориться пекло - люди підпалюють поліцейські ділянки, громлять машини і державні установи. У місто підтягнули військових, ввели режим НС і оголосили комендантську годину, але люди продовжують палити, громити і грабувати все підряд.

Слідом за Міннеаполіс протести почалися в Лос-Анджелесі, Нью-Йорку, Лас-Вегасі, Х'юстоні, Атланті, Денвері і багатьох інших містах. В результаті заворушень були розграбовані сотні магазинів, розбиті і спалені десятки автомобілів поліції. Люди збиралися і біля Білого дому у Вашингтоні, через що доступ до адміністрації президента країни був заблокований. Дональд Трамп уже пообіцяв використовувати необмежену міць військових для придушення заворушень.

Але ж могли ж легко уникнути цього, просто заборонивши мітинги і склавши графік прогулянок для кожного будинку.

Максим Голубєв

Tags: Без рубрики
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 67 comments