Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ой, а кто ето здєлал?

— Оце ж нас всіх відправили на карантин за власний рахунок. І за цей час у нас тут скоротили 39 лікарів. Уявляєте? В карантині! Просто потелефонували і сказали, що вони більше тут не працюють. Отак, по телефону!, — бідкається знайома пані докторка.

— Ой, а кто ето здєлал?, — запитую, не приховуючи сарказму. — Ви ж цього хотіли!

Аж раптом вона дозволила собі откровення:

— А за кого ж було голосувать? За Порошенка? Ну добре, я розумію, що він... як це сказати?.. дєржавнік. Але шо простим людям з того? Люди хотіли, щоб він повернувся до них обличчям... пенсії їм дав, зарплати.

(Далі була моя довга лекція для зрозуміння людиною з вищою освітою що звідки береться)

— Ви знаєте, що буде далі?, — продовжує стривожено пані. — Ви бачили, що вони робили в тому музеї?
І тут я скористалася нагодою видати в ефір не свої слова))) І кажу їй:

— Ви боїтеся, що й до вас додому так увірвуться? Не бійтеся, ви для них «ніхто». Отаких вас «ніхто» використали для того, щоб посадити його на трон. А що буде з вами? Та нічого. Зникнете. В умовному карантині. За власний рахунок.

А тим часом медперсонал інфекційного відділення Київської міської клінічної лікарні №9 не отримав зарплатню за квітень. Тобто, лікарі відділення, куди звозили хворих на COVID-19, не отримали зарплатню за минулий місяць.
Про обіцяну надбавку в 300% навіть мова не йде. Пані докторці, яка розповіла про це журналістам, загрожує звільнення.

І тут я повинна була би обуритися. Але десь у глибині душі, навпаки, пробуджується спокій. Бо чим швидше ці космонавти перероблять м‘ясо на фарш, тим швидше запрацює те, чим від природи наділений ходячий організм, — інстинкт самозбереження.

Natalka Mishchenko

Tags: А я предупреждал, Зеленский
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment