Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ой, а кто ето здєлал?

— Оце ж нас всіх відправили на карантин за власний рахунок. І за цей час у нас тут скоротили 39 лікарів. Уявляєте? В карантині! Просто потелефонували і сказали, що вони більше тут не працюють. Отак, по телефону!, — бідкається знайома пані докторка.

— Ой, а кто ето здєлал?, — запитую, не приховуючи сарказму. — Ви ж цього хотіли!

Аж раптом вона дозволила собі откровення:

— А за кого ж було голосувать? За Порошенка? Ну добре, я розумію, що він... як це сказати?.. дєржавнік. Але шо простим людям з того? Люди хотіли, щоб він повернувся до них обличчям... пенсії їм дав, зарплати.

(Далі була моя довга лекція для зрозуміння людиною з вищою освітою що звідки береться)

— Ви знаєте, що буде далі?, — продовжує стривожено пані. — Ви бачили, що вони робили в тому музеї?
І тут я скористалася нагодою видати в ефір не свої слова))) І кажу їй:

— Ви боїтеся, що й до вас додому так увірвуться? Не бійтеся, ви для них «ніхто». Отаких вас «ніхто» використали для того, щоб посадити його на трон. А що буде з вами? Та нічого. Зникнете. В умовному карантині. За власний рахунок.

А тим часом медперсонал інфекційного відділення Київської міської клінічної лікарні №9 не отримав зарплатню за квітень. Тобто, лікарі відділення, куди звозили хворих на COVID-19, не отримали зарплатню за минулий місяць.
Про обіцяну надбавку в 300% навіть мова не йде. Пані докторці, яка розповіла про це журналістам, загрожує звільнення.

І тут я повинна була би обуритися. Але десь у глибині душі, навпаки, пробуджується спокій. Бо чим швидше ці космонавти перероблять м‘ясо на фарш, тим швидше запрацює те, чим від природи наділений ходячий організм, — інстинкт самозбереження.

Natalka Mishchenko

Tags: А я предупреждал, Зеленский
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment