Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Чи справді символіка "Галичини" визнана нацистською?

Деякі журналісти та шматочки лайна, типу Макса Бужанського, відверто пиздять про те, що суд визнав символіку дивізії "Галичина" — нацистською. І додають про це рішення суду. І дійсно, особі, не знайомій із судочинством, може здатися, що все саме так.Але подивимось уважно на рішення суду. Суд визнав неправомірним винесення висновків Інститутом Національної пам'яті щодо визнання символіки "Галичини" такою, що не є нацистською. Та наказав утримуватись від подальшого винесення подібних висновків.

Що ж це насправді значить? Поясню на простому прикладі.

Уявіть, що ваш сусід дядя Ваня, починає оформляти начебто документ, яким стверджує, що, ну, наприклад, прапор вигаданої держави Мордор (чи, наприклад, якоїсь будь-якої іншої, вигаданої, чи не вигаданої) не є нацистською символікою.

І що станеться, якщо на нього хтось поскаржиться до суду? А теж саме.

Бо дядя Ваня просто не має повноважень робити такі висновки. Це саме сталося і із Інститутом національної пам'яті. Подібне рішення суду зовсім не означатиме, що прапор Мордору — є нацистською символікою.

І на закуску. Суд задовільнив позов лише частково. А саме — частина позову про публікацію Інститутом національної пам'яті інформації, про те, що символіка "Галичини" є нацистською — була відхилена.

Бо суд вирішував виключно питання наявності в ІНП таких повноважень. І зовсім не приймав рішень щодо належності символіки "Галичини" до нацистської.

Телеграм-канал Демократичної Сокири.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments