Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

ДАП: історія, яку ми маємо знати

6 років тому, 26 травня 2014 р. український армійський спецназ і десантники перемогли російських найманців у Донецькому аеропорті.

Особливим цей бій робить те, що українські сили швидкого реагування, будучи у меншості (100-120 військових) вибили чисельного (150-200 бійців) і досвідченого ворога (всі найманці російської групи "Іскра" мали досвід бойових дій) з зайнятих ним позицій. Відбулося це після виставленого ультиматуму - покинути будівлю. Тож ворог чекав нападу. В результаті ворогу завдали величезних втрат і змусили панічно тікати.

Окрім того, армійський спецназ і десантники показали, що в чесному бою без можливості для росіян сховатися за спінамі женщін і дєтєй, одурити зеленими коридорами, або мати 10-кратну перевагу, у росіян є шанс лише втекти живим або лягти у землю.

В результаті цього бою чудобогатирі із росії перетворилися на 2 камази трупів. З нашої сторони - двоє легко поранених.

До речі, з цим боєм всі ці роки була зв'язана одна загадка - розстріл двох камазів бойовиків своїми ж. Бородай перекладав відповідальність на Ходаковського, Ходаковський на Бородая, "лнр" оголошувала керівництву "днр" смертні вироки, висловлювалося багато версій, та насправді вантажівку бойовиків розстріляв офіцер ЗСУ Олег Кузьміних. Олег Кузьміних встиг зреагувати на раптовий відступ бойовиків. З дистанції 100 метрів він висадив короб патронів прямо у кузов, де сиділи воїни новоросії. Найманці почали відстрілюватися по ньому і так перелякалися, що по дорозі стріляли у все живе. А їхні друзі з банди "Восток" подумали, що "укро*и наступают на Донецк", і з переляку розстріляли своїх із засідки.

Більш детально про цей епізод бою тут:


ссылка на ютуб

Так історія.

Ось це потрібно розуміти. Доблесть російських героїв можлива лише, коли у них перевага над ворогом в 10 разів. Якщо перевага лише в 9 - всьо, доблесть закончілась.

Джон Смит


Tags: Полезное
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments