Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Я хотів би похвалити дорогого Арсена Борисовича

...за принципову і чітку реакцію на згвалтування у Кагарлику.

Хотів би похвалити, але не можу.

Бо якби не той мужик із сусіднього кабінету, який, ціною свого здоров'я, зробив цей випадок відомим, винних просто нишком перевели б у другий відділок. І якийсь поліцейський полковник суворо, по-батьківськи, наказав би гвалтувати громадян обережніше.

А ще не можу похвалити, бо рік тому п'яні поліцейські застрелили у Переяславі 5-річну дитину. Тоді теж було багато голосних заяв Авакова про невідворотність покарання. Та факт у тому, що ніхто досі не сидить. І ви знаєте, що буде далі. Пройде ще півроку і, коли всі забудуть, вбивця отримає пятьорочку за необережне поводження зі зброєю, заїде на пару місяців у колонію і швиденько вийде по УДО.

Єдиний запобіжник суспільства від свавілля силовиків – відставки після кожного резонансного випадку по всій вертикалі: безпосередній керівник, керівник райвідділу, керівник главку в області, сам Арсен Борисович.

Покидьки в поліції – результат безкарності. Коли за зальоти нема відставок, керівник бере на роботу в поліцію чорта з думкою: так, я бачу, що він чорт, але якщо буде зальот, я його звільню. Але коли, приймаючи на роботу чорта, поліцейський начальник знатиме, що зальот цього чорта – не суха статистика, а його особисті проблеми, бо разом із чортом у відставку піде він сам, зміниться все. Так, поліцейські не стануть лагідними котиками. Все-таки, робота специфічна, морально виснажуюча і зальоти будуть. Але їх стане на порядки менше.

Сергей Марченко

Tags: Аваков, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 63 comments