Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Таємний підрозділ Авакова зможе саджати нас з вами за будь-щоУ Національній поліції з'явився таємний "Департамент захисту інтересів суспільства і держави". Чим це вам загрожує?

 • Нагадаємо, що в руках міністра Авакова і так сконцентровано дуже багато важелів впливу. Які прямо чи опосередковано йому підпорядковані. І це ще один — додатковий.

 • Оскільки завдання, чисельність, та функції підрозділу є таємними, громадськість зовсім не може контролювати ані його діяльність, ані зарплатню співробітників, ані витрачені на його утримання кошти.

 • Мета "захисту інтересів суспільства і держави" може в такому контексті означати будь-що. Навіть те, що це повідомлення, яке ви зараз читаєте, загрожує інтересам держави у обличчі пана Авакова. Тому ми нагадуємо, що ми #з_дитинства_за_арсен_борисовича, щоб продовжувати сповіщати вас не переймаючись за свою безпеку.Демократична Сокира

Tags: #з_дитинства_за_арсен_борисовича, Аваков, ДемСокира, Пиздец
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 11 comments