Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Бізнес президента Зеленського - на карантині він продав свій серіал росіянам

Про це розповів народний депутат Олексій Гончаренко."На російському телеканалі СТС з 18 травня почав виходити серіал "Родичі". Його ще у 2016 році зняла студія "Квартал-95", а продюсером виступив особисто Володимир Зеленський", - написав депутат у своєму Телеграм-каналі. Ми на власні очі бачимо, що президент Зеленський веде бізнес з окупантами у той самий час коли вони вбивають наших."Кварталівці" отримують гроші від показу своїх кіноробіт на російських телеканалах, які мають прямий зв'язок з російською владою. І майже всі ЗМІ, окрім опозиційних - мовчать.

"Серед бенефіціарів СТС - Олексій Мордашов, російський олігарх, чия компанія потрапила під американські санкції на початку 2018 го після поставок до Криму газових турбін, зроблених на спільному з Siemens підприємстві. Ну і нарешті, серед власників СТС російський державний банк ВТБ, який володіє телеканалом, зокрема через кіпрський офшор Telcrest Investmets Ltd.

З огляду на всіх цих фігурантів, максимально дивним видається той збіг, що Зеленський зняв санкції з деяких офшорів 15 травня прямо перед виходом серіалу на СТС. Чи не для отримання роялті за серіал це було зроблено? Адже гроші з офшорної зони не так привернуть увагу, як прямо з Росії. З огляду на те, що у Зеленського на Кіпрі є ряд компаній, то виникає багато питань", - зазначив Гончаренко.

Alex Noyt

Tags: Зеленский, Политика, Фубля
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 13 comments