Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

"Молчание - знак согласия"

Серед багатьох інструментів впливу суспільства на владу, мітинг — один із найефективніших. За прикладами далеко ходити не треба, тому що вони перед вами. Це партія «Демократична Сокира» та сотні прихильників, які ходять на наші акції.

Ми виходимо не тому, що хочемо, а тому що треба. Тому що зміни не бувають миттєві, і лупати сю скалу ми виходимо на акції щомісяця, щотижня, а коли треба — то й раз на три дні. Тому що є ефект, і це добре видно з реакцій антагоністів наших заходів — Суркісів, Коломойського, нечесних суддів, реваншистів. Мітинги працюють, тому що упирі не люблять світла та шуму. А ми їх дуже добре створюємо.

24 травня відбудеться одна особлива акція. Але вона відбудеться лише за вашої участі. Можливо, ви сумніваєтесь, чи приходити, але Віктор Трегубов, схоже, має залізні аргументи.


видео на фейсбук

Неділя, 24 травня, 14:00, Майдан незалежності.

Ми чекаемо кожного з вас.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments