Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Шукаємо голови!На зв'язку прем'єрміністерка "Демократичної Сокири" Христина Морозова. Сьогодні я розповім вам про наш Кабінет міністрів.

Кабмін — це орган, який займається стратегічним керівництвом у партії, в той час, як за вождями лишається оперативне управління. Усі принципові рішення щодо курсу "Демократичної Сокири" ухвалюються голосуванням Кабміну. Для нас дуже важлива внутрішня демократія, процедури та розбудова інституцій.

У той час, коли у зеленої команди прогресуюча криза кадрів, коли закінчилась спочатку лава, потім табуретка, а скоро і нари запасних — до нашого Кабміну входить 31 спікер і радник. Спікери — це міністри, які написали програму, ведуть свою тему, коментують її для телеканалів та пишуть пости. Вони готуються зайняти першочергові місця у партійних списках на вибори. Радники — це міністри, які використовуючи свою медійність, поширюють пости партії, допомагають збирати донати та привертають увагу до важливих тем.

Ми пройшли шлях від іронічних та хайпових назв міністерств до серйозної моделі тіньового Кабміну. І тепер це команда, якою ми надзвичайно пишаємося.

Перелік усіх напрямів ви можете побачити на сайті в розділі «структура». Профільні програми, як не дивно, розміщені в розділі «програми». Зараз у нас в роботі медичний напрям, а також програма з освіти та інклюзивності.

Та міністерство не може складатися з однієї людини, тому ми будемо раді, якщо ви приєднаєтеся до близького вам напряму, де, перш за все, є спікер чи спікерка. Особливо будемо раді експертній, законотворчій, юридичній чи організаційній підтримці. Після написання програми завданням міністрів буде підготовка нормативних актів та подальше їх просування.

У Кабміні "ДемСокири" досі багато вакансій. Нам бракує міністра інфраструктури, культури, внутрішніх справ (Авакова не пропонувати) та інших. Якщо у вас праволіберальні цінності, ви маєте бачення роботи напряму та готові взяти на себе менеджерські функції, напишіть мені, і ми знайдемо точки дотику. Коли нас просять обирати між чортами і популістами у владі, ми готуємо власну круту команду, яка займе їхнє місце.

Христина Морозова, спікерка "Демократичної Сокири" з питань прав людини та гендерної рівності.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments