Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Шукаємо голови!На зв'язку прем'єрміністерка "Демократичної Сокири" Христина Морозова. Сьогодні я розповім вам про наш Кабінет міністрів.

Кабмін — це орган, який займається стратегічним керівництвом у партії, в той час, як за вождями лишається оперативне управління. Усі принципові рішення щодо курсу "Демократичної Сокири" ухвалюються голосуванням Кабміну. Для нас дуже важлива внутрішня демократія, процедури та розбудова інституцій.

У той час, коли у зеленої команди прогресуюча криза кадрів, коли закінчилась спочатку лава, потім табуретка, а скоро і нари запасних — до нашого Кабміну входить 31 спікер і радник. Спікери — це міністри, які написали програму, ведуть свою тему, коментують її для телеканалів та пишуть пости. Вони готуються зайняти першочергові місця у партійних списках на вибори. Радники — це міністри, які використовуючи свою медійність, поширюють пости партії, допомагають збирати донати та привертають увагу до важливих тем.

Ми пройшли шлях від іронічних та хайпових назв міністерств до серйозної моделі тіньового Кабміну. І тепер це команда, якою ми надзвичайно пишаємося.

Перелік усіх напрямів ви можете побачити на сайті в розділі «структура». Профільні програми, як не дивно, розміщені в розділі «програми». Зараз у нас в роботі медичний напрям, а також програма з освіти та інклюзивності.

Та міністерство не може складатися з однієї людини, тому ми будемо раді, якщо ви приєднаєтеся до близького вам напряму, де, перш за все, є спікер чи спікерка. Особливо будемо раді експертній, законотворчій, юридичній чи організаційній підтримці. Після написання програми завданням міністрів буде підготовка нормативних актів та подальше їх просування.

У Кабміні "ДемСокири" досі багато вакансій. Нам бракує міністра інфраструктури, культури, внутрішніх справ (Авакова не пропонувати) та інших. Якщо у вас праволіберальні цінності, ви маєте бачення роботи напряму та готові взяти на себе менеджерські функції, напишіть мені, і ми знайдемо точки дотику. Коли нас просять обирати між чортами і популістами у владі, ми готуємо власну круту команду, яка займе їхнє місце.

Христина Морозова, спікерка "Демократичної Сокири" з питань прав людини та гендерної рівності.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments