Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Цей пост також тисне на суддів?

Прочитав інтерв'ю глави Верховного Суду України пані Валентини Данішевської.Це дуже смішне інтерв'ю.

По-перше, там є кілька абзаців ОКРЕМО про мене. Персонально, хоча прізвища не написали.

Горить просто пи*дець.

Суддя Данішевська стверджує, що я здійснював «особливий тиск». Особливий. І сподівається, що по мені проїде каток репресій.

За що?

Пряма цитата:

«І от кожне питання було проаналізовано, мовляв, навіщо суддя його ставив, кого він підтримує, скільки він отримав. Це унеможливлює нормальний розгляд справи».

Виявляється не можна аналізувати питання суддів сторонам, тому що це робить неможливим розгляд справи. ШТО? Суддя типу побоїться потрапити на сторінки газет і перестане з'ясовувати обставини справи. Я хочу сказати, що судді відмінно і без мене м'ялися і відмовлялися з'ясовувати обставини справи, мотивуючи це тим, що Верховний Суд не розглядає докази.

Далі глава Верховного суду говорить, що такі справи повинні бути ЗАКРИТИМИ. Тому що у відкритому процесі розгляд неможливий. Ходять там всякі і заважають рішення прийняти.

Нагадаю судді Данішевській Бангалорські принципи суддів:

«Спосіб дій та поведінка судді мають підтримувати впевненість суспільства в чесності та непідкупності судових органів. Недостатньо просто чинити правосуддя, потрібно робити це ВІДКРИТО ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА».

Ще раз для суддів повторюю. НЕДОСТАТНЬО просто рішення винести, треба зробити це відкрито, а якщо не відкрито, то це не правосуддя.

Верховний суд не любить тишу, пані Данішевська.

Гроші люблять тишу, а ми тут ніби не про гроші, а про правосуддя.

Але і це не кінець.

По-друге, суддя Данішевська заявляє, що ні в процесі по Суркісам, ні раніше у своїй діяльності суддя НІКОЛИ не стикалася з пропозицією «порішати» за судові рішення і отримати якусь вигоду. Ніколи. І практично впевнена, що й інші судді теж не стикалися з такими пропозиціями.

От же пощастило, га? Вся країна бачить продажність судової системи. Баришівське правосуддя стало образливим поняттям. Печерський і ОАСК роблять взагалі, що хочуть. Судді садять невинних волонтерів та ветеранів і тусуються по борделях. Судді паляться на прослушках з рішаловом космічного масштабу і залишаються безкарними. До речі, прослушки є і про рішалово з суддями Верховного Суду.

І тільки суддя Данішевська та судді Верховного суду, виходить, живуть в кришталевому куполі, де немає ні рішалова, ні хабарів, ні Аблова, ні Портнова, ні Білоцерківця, ні Філатова, нічого немає. Тільки бігають єдинорожки і какають метеликами.

Неймовірні дивовижі. Пощастило, напевно.

Средь говна и бездорожья стоит суд на чуде Божьем...

Порадіємо за людини.

Піду тривожну сумку зберу. А ви поки почитайте інтерв'ю (посилання у першому коменті) , людина ж старалась, писала, не забудьте про репости.

Посилання на допомогу партії, ми зростаємо з космічною швидкістю - приєднуйтесь: https://bit.ly/39AhPO9

Антон Швець, співзасновник «Демократичної Сокири»

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 13 comments