Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Тред из твиттера

Wowikbest25: 1.Дєло було в буремні дев’яності.Як завжди трохи передісторії.Батьків моїх вже немає зі мною,тому залишились тільки вспомини з ними зв’язані.Цей тред буде про те,як ми з мамцьою до родичів в Муром їздили,

2.мня-мня…в гості.Трохи історії родовіду.В моєї мами було чотири брати і одна сестра,єдина хто залишилась ще жива.Інших вже немає.В Україні жив тільки старший брат-інші родичі в Россії.Двоюрідні-троюрідні теж там.За молоду до моїх батьків частенько навідувались з Балалайні.

3.Ми до них майже не їзлили.Ну а вони як на моря їхали так у нас і зависали..Вологда,Муром,Камчатка і ше якісь вже і не помню звідкіля.Шо сподвігло родітєлєй на цю авантюру я не помню,але засобиралась моя мама в Муром до родичів.Дев’яності годи…Ніхуя ніде немає.

4.Дєнєг немає,роботи немає,кравчучки,комєрчєскіє поєздки,люди ростєряні,ніхто не знає,шо дальше буде,а моя мамця до родичів зібралась в гості.Ну ладно.Хочеться це ще хуже,чім болить.Мамо нагрузила три кравчучки гостинців,збирали місяць.

5.Окорок закоптили,сало,дві двадцятилітрові каністри олії,варення абрикосове,клубнічне,сушки фруктової,цибулі,аджики ше шось уже не помню шо.Я-тяглова сила,як ви розумєте)Мама розумно розсудила,шо оставлять мене дома

6.з домашньою живностю в 15 год стрьомно(і правільно розсудила),тому я поїду,а батя дома свиней,качок,курей кормить буде,на хазяйстві вобчєм)Білєти по блату,з переплатою купили,вирушили.Саму дорогу погано запам’ятав.Поїзд двоє суток.

7.Помню вже як ми на ПАЗіку їхали і по обидві сторони йолки дуже красіві росли і вообщє для мене степовика це було необично і інтєрєсно.А ще по обочинам дороги іногда попадались якісь строєнія чорного цвєта,дерев’яні.Время уже вечірнє,і в віконцях видно горящі гасові лампи,

8.,В мене досі така в гаражі є.Бережу,як рарітєт.А я такий сердобольний мамці кажу:-«Дивись,мам,у людей свєт потух…»А вона мені каже:- «Та де там потух...До хат і стовбів немає з проводами…»Доїхали ми до цього Мурома…З гостинцями…Ну шо…

9.Ніхто нас не зустрічає,хотя телефонні перемовини проводились.Обіщали родичі зустріти.Нема.Стоїмо ми на цьому белебні,ніде ні душі,темно,хрєн його знає шо дєлать.Цей же Муром був при совєтах тіпа «закритий город»,нікого не впускали і люди після дев'яти з дому не виходили.

10.Город при Горбачову открили,а гєнєтічєский здвіг в сознанії лаптєногіх остався.Всьо,піздєц.Шо дєлать?Тємєнь і собаки не гавкають навіть.Дєсь дуже далеко на гармошкі грають і всьо,ні душі.Ото приперлись в гості.О,хтось човпе…Да,ідуть родичі дарагіх гастєй зустрічать.

11.Ну слава богу.Встрєтілісь,расцеловалісь і попіздовалі до хати.Тємєнь,хоть глаз виколи,на всю вулицю один фанарь і той над колодцем.Родичі в часном сєкторі жили.Треба сказать,шо почти весь Муром це сплошний часний сектор.Прийшли.Зайшли в сіни,чи коридор не знаю,як правільно.

12.Я підлітком тоді був,все по другому воспринімалось,а зараз вспоминаю,який же піздєц я побачив,коли ми в цю ізбу зайшли.Це одна така велика кімната,по углам стоять кілька ліжок,якісь лавки чи шо біля стіни,і пічь велика,як мультіку про Ємєлю.Я от такой прєлєсті ахуєл.

13.Сподобалось мені це страшно)))Молоде,дурне було).Все так необично,не похоже на те,де я прожив всю свою нєдолгую жизнь.Взрослі ще сиділи за столом,а я заснув,як провалився в яму.Вранці тітка з дядьком зібрались на роботу,ми з мамою вдома.Кінець травня,а там холодно капєц.

14.Тітка мамці показує,як піч топить.Помню у мамці растєрянноє ліцо було.У нас же газ дома тоді вже років 12 був.І гаряча вода і туалєт!! в домі.Туалєт.Как много в етом словє,для серца рюського слилось,как много в ньом отозвалось)))Курва))

15.Я не знаю,може с тих врємьон у них шото ізмєнілось,хоча наврял чи.Ну туалєта в цьому дворі не було.От слова зовсім.І да,в сосєдєй та ж сама хуйня,бо я з сусідськой дєвочкой познайомився, зараз думаю шо з однією целью,в надєждє,шо у них він є.А нєт,немає.)І куди,спитаєте ви?

16.А в конюшню бившу за ізбой,або в любоє другоє строєніє тіпа сарая ілі же в кінці садиби є поле поросше травою,сухостой.Ото туда ще можеш сходить.Всьо.І тут ти уже починаєш мічтать вже не про бєлий унітаз,а хотя би про дерев’яну будку з диркой.Це те шо касається посрать.

17.Я канєшно тоді молодий-зелений був,мог без душа спокойно кілька днів прожить,а от мамці моїй мабуть туго прийшлось.Вона у тітки спитала,де помитись,так тьотка сказала,шо токо по пятницам в бані.Це шо касається помитись.Тепер,те шо касається-пожрать.Ето жесть,дорогіє согражданє

18.Тьотка до прієзда гастєй готувалась,приготовила празднічний абєт)))Це така велика виварка і там шось бульклє.-«Я сваріла гАлАву»і открила кришку,а звідтіля на мене два свинячих глаза і пятак дивляться.Я аж заорав от нєожиданості)Свиняча голова в виварці-отвратітєльноє зрєліще

19..Ми таке не їмо((
Всі порозходились,ми ж пішли по городку гулять.На нас всі люди обертаються,декотрі шарахаються.Ми не зрозуміли спочатку в чом дєло?Ходимо,розглядаємо,інтєрєсно нам.Монастирь у них там діючий,церкви,дзвони,монашки в чорному ходять.В нас же не було такого.

20..Аж пока бабка зігнута вдвоє не почала на маму виступать))Мама в спортівному костюмі була)))Брюки!!!!Дєвочкам в брюках не прілічно!!!Сцуко!В баню по п’ятницям всім вмєстє і мужикам і бабам можна,а брюках-зась)))Блять страна-парадокс.

21.Всі п’яні з утра і мужики і баби і діти і старики можна.В штанцях женщінам ніззя,куррва)))Пробродили пошти цілий день,голодні.Тоді ж не було такого як зараз,в любу кафешку зайшов,поїв і пішов.Дев’яності ж.Додому прийшли,тьотка вже дома.-"Садітєсь кушать."

22.Сіли.Каструльку на стіл поставила,а звідтіля курячі лапки з кігтиками виглядають))).Бурю емоцій я описувать не буду.Мати зранку побігла на базарь,як всі порозходились.Набрала якихось продуктів і на вечерю натушила велику каструлю картохи з свининою і зварила борщ ,

23.нажарила пиріжків з капустою.Ввечері позходились сусіди якісь їхні друзі.Накрили стіл в основному з того,що привезли з собою.Всіх подробностєй я канєшно не помню,ну все каzапське бабйо писало на клочках газєти рецепт «укрАинского борщя»

24.моя мама розкраснєвшаяся от собствєнноручно вигнаного самогону з України,діктувала їм рецепт.А вони тоді кожен день носили по очєрєді їй баночки з своїм варевом на пробу і не одна з них не приготувала такий як треба)Бо головний секрет мама їм так і не сказала.

25.То такий маленький кусочок старого жовтого сала,який замотаний в стіраний целофановий кульок проїхав в чімадані до самого Мурома)Всю неділю,яку ми там провели мама була звізда)ІТіко і разговоров було-«О..хАхлушка пашла..»

26.Так я про шо.Каzапи завжди нас будуть ненавидіти.Вони нас ненавиділи,ненавидять і будуть ненавидіти.Бо ми відрізняємся від них,сильно.


@iCjOnqOD1KQ55AX: Все так, з різницею - у Стяпана дом, как у прядсядателя... Бо він українець, мав тин, і пару дерев...А в інших газети на вікнах, палкою підперті двері, дим через двері, а не в димар...І алкоголізм...І це 85-й рік, " розквіт"...

@SStepan61: В 80-десятих мене по расеї носило я надивився більше не хочу. Все описане є їх реальність.

@algertt3: 100 % особливо шокувало шо після 17 в дярєвнє нікого нема.....бо всі 90% населення валялись п"яні і навіть підлітки

@UmkaTaDurnik: у 13му без змін. ті чорні хати, то пзц. Я ніколи нк бачив дервяного залізничного та автовокзалу. Нижній, Павлово. супердержава блять. Зараз розумію, що мені треба було це та інше побачити, щоб дітям розповідать, як неможна жити.

@algertt3: в Астрахань тре було З"їздить )шо цікаво Дагєстан виглядав набагато кращє ніж уся росія

@mikonoritako: У 91 роцi вперше побувала у Белгородi, до родичiв чоловiка зiбралися, у курс ку область, про область казати вже нiчого, дiра то й € дiра(вони потiм пiд Харкiв переiхали), але вiд Белгорода я була в шоцi, починая вiд дохлоi нутрii, на привокзальнiй клумбi до посипанго тирсою пола у гастрономi та еккадрiлью мух, на яких аборiгени уваги навiть не звертали,,, бррр, жесть!

@ug072QxaqIjUwxW: Дякую, дуже цікава розповідь. У моєї бабусі у селі ( Запорізька область) були одні моsкалі заїжджі. Ми якось пішли до них телек подивитися,бо наш зламався. У них в хаті була земляна підлога. У єдиних у селі. І спали вони вдягнені.

@Gregory_son: 90-92 р.р. навчання у вузі в Рязані, надивився побуту і напробувався каzапської кухніна все життя. Все, вищевикладене, підтверджую: і туалети-відра, і щі "хоть hyj полощи"©. І земляні поли, і собако-свині. Якщо багатий колгосп, знай, голова - українець.

@2sc27: Был в раше на уборке зерновых студентом,150 км от мацквы.Так оно и есть как описали.Поразило что нет заборов,улица повторяет кривизну речки,поголовная матерщина и пьянство,нищета.

@gumeniu18930006: Брат знайомої, етнічний росіянин, батьки якого приїхали в Київ з Саратовскої області. Побував у відрядженні в Ростові, вердикт - рвань, п'янь, срань.)

@ManowarMechanic: Їздив я якось(~80ті) до родичив в Карабаново (Владимірська обл) - то добре що з'їздив тоді. Срать у відро і їсти щі хватає вражень й до сьогодні;)) то наче на другу планету з'їдив

@hristyalants: У 1988,ми студенти з Москви,поперлись на весілля в те саме Карабаново.Іхали через дєрєвні. Парканів немає,вуличних туалетів немає,одні почєрнєвшіє ізби.Я ще висловила думку,що у них зливні ями і унітази в домі.З мене всі сміялись.Далі все як описано вище.На 2-й день втекли.

@ManowarMechanic: Так от що дуууже вразило - це чооорні дерев'яні хати. Наче в них дуже давно ніхто не живе

----

От себя добавлю: в 80-х бывал в России дважды, но только в городах: в Белгороде и в Москве. В Москву ездили за обоями (!), за тысячу километров. Белгород всегда был экономически развитым, впрочем по сравнению с моим Комсомольском (сейчас Горишни Плавни) много что было более развитым.

Российские деревни я впервые увидел в 2010-м, блогеры ездили на внедорожниках вдоль Волги "в поисках чистой воды". Вот там впервые увидел всё, как описано выше: чёрные дома, покосившиеся заборы, заросшие лопухами огороды, в магазинчиках из еды - чипсы, пиво и водка. Пьяных много. Живое село с огородами и крепкими домами - одно на 100 километров.

Tags: Жесть!
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 28 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →