Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Але Аваков - дуже цінний міністр. Реформатор.Після того, як власник "ферми" написав заяву в ДБР, його побили. Як виявилося, це були ті самі співробітники Вітовського райвідділу поліції — начальник, його заступник і двоє оперативників - які майнили криптовалюту на фактично вкраденому у заявника обладнанні. Повідомляється, що причиною для побиття стала не тільки заява, але і відмова виплатити їм $30 тис. і дати паролі від усіх комп’ютерів.

Нафіга нам взагалі такі мусора?

Там ще є цікаве речення: "конфіскували всі комп’ютери і різне устаткування за незаконний майнінг". А у нас є стаття адміністративного чи кримінального кодексу про "незаконний майніг"?! А як це "законний" чи "незаконний" майніг? А мусорам до решти злочинів додадуть "незаконний майнінг"? Чи просто звільнять і через декілька місяців вони з'являться на роботі в іншому відділенні поліції?

Oleg Petrichenko

Tags: Аваков, Пиздец
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments