Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Карти, дєнгі, два Ляшка

Пам'ятаєте, ми писали позавчора про "успіх" Міністерства цифрової трансформації, що мільйони персональних данних потрапили у відкритий доступ, а телеграм-канали торгують ними, як картоплею на базарі?

За іронією долі жертвою цього витоку став сам "слуга" – Андрій Герус, відомий тим, що домовлявся від імені Коломойського з росіянами про відновлення поставок електроенергії на український ринок. Саме його нещодавно тримав за шкибарки Олег Ляшко, через що мало не потрапив за грати.Телеграм-бот мав в базі пароль від старої пошти на mail.ru Геруса. І цей пароль виявився такий саме ... як і пароль від нової пошти.

Поки з цікавого: депутат Герус заборгував комусь 100 тисяч доларів за програш у карти. Фотографію розписки відправляв до свого юриста з питанням наскільки такий папірець взагалі може мати якусь силу. Схоже, "слуга народу" планував "кинути" людину, якій заборгував.До речі, більшість поштових сервісів одразу пропонує активувати подвійну ідентифікацію через телефон, щоб унеможливити такі взлами. Але, для такого видатного державного діяча, як Герус, це виявилось недосяжною функцією 🤦‍♂️

P.S. Тільки вдумайтеся, пошта глави комітету з енергетики та колишнього представника президента в Кабміні весь цей час перебувала майже у відкритому доступі, її паролі гуляли по базах даних, а з ним в ній сиділи напевно по одному представнику всіх розвідок світу. Який сором.

джерело: zelenicholovichky
---

@vashesraka97: Блін, сьогодні 14-t, цікаво віддав чи ні!???)

@angelys667: При обыске у Корбана нашли расписку Парасюка и тоже на 100 кил баксов.Сакральная сумма какая-то..
@JForkos: Катали лохов одной колодой и по одной схеме.

@OldSch00lBoy: Но нє ачкооо абична губіт, а к адінадцатііі туз...

@IIAPTU3AHUA: Якщо законно то без візи нотаріуса можна підтертись цим папірцем. Або інший варіант ))))))
@GoshaGo06574197: якшо борговзиматєль конкретний то цей папірець Герусу на кришку гроба покладуть
@vital2100·Прямо скажемо, якщо борговзиматель і не конкретний, на стягнення такої суми він легко знайде цілком конкретних)

@GoshaGo06574197·Тут вже не у грошах справа. А у засвіченому прізвищі пана Онопченка. Я хз хто це.А це може бути хто завгодно
@v_b_14_: Еммм. Таких Онопченків є всього 2. Обидва - з окупованих територій@furimmer_frei· То он що він відробляв, відновлюючи імпорт енергетики з московщини "Здєлаєш - вєсь долг прощу!"

Tags: Фейл, Фейспалм
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments