Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

D7 - звіт за квітень

Поки дядько Карантин зупиняв, перешкоджав та обмежував, ми невпинно їба.., кхм.. працювали в поті чола. Зроблено багато, і про це ми сьогодні поговоримо. Бо як сам себе не похвалиш - ніхто не похвалить. Заварюйте оптимізм, додавайте здорової ненависті і слухайте, що ж ми наробили поки світ карантинив.

1. У квітні ми провели 4 публічні акції під судами, де вирішувалась доля мільярдів наших з вами грошей. Перша пройшла у 2D (ми натягли плакати з вашими фото на огорожу суду), друга - у Zoom, на третю ми притягли банки з головами, а на четверту - кубики з літерами і намагалися зібрати бюджет з букв Ж, О, П, А. Хтось думав, що викачуватиме гроші з бюджету під прикриттям карантину, але цей “хтось” глибоко помилявся. Here we are, bastards!2. До речі, про карантин. Ми розпочали у суді процес оскарження введення в Україні карантину Кабінетом Міністрів, оскільки вважаємо його незаконним та таким, що порушує ваші права. Це - виконання вашого рішення у додатку “Демократичної Сокири”. Нагадуємо, що спільне рішення членів партії, прийняте голосуванням у додатку, є директивними для партії. Тож якщо хочете керувати ДемСокирою - приєднуйтесь.

3. До речі, про додаток. У квітні він зазнав змін та оновлень. Але місцями якось не так - тож ми пішли і доробляємо.

4. Ми завершили перший етап проєкту “Свій до свого по своє”. Він був створений задля того, аби одні не сиділи без підробітку, а інші - не терпіли без тих послуг, які їм необхідні. Словом, ми хотіли цих людей звести. Станом на перше квітня зголосились 397 надавачів послуг з усієї неньки-України, а розмаїття їхніх скілів, послуг та продуктів вражає не гірше, ніж вагітна пандочка з ТСН.

5. У Запоріжжі наші активісти подали заяву на РПЦ, тобто УПЦ МП, які вирішили абсолютно незаконно збудувати храм, а потім “нарішати” його узаконення. Можете вважати це хрестовим походом XXI століття.

6. “ДемСокира” підтримала дві великі ініціативи. Перша - продовження санкцій російському бізнесу (мейл.ру, вконтактє, одноклітинники), друга - петиція за демонтаж пам’ятника радянському генералу Ватутіну. Щодо першої - то профільний комітет Ради сказав “так”, а щодо другої - то петиція набрала необхідну кількість голосів, тепер плануємо штурхати Київраду, аби виконувала рішення народу.

7. Зміни в структурі “Демократичної Сокири”. Відтепер у нас є відомство з питань внутрішньої безпеки та відповідний радник Сергій Лещенко. Ні, не той Лещенко. У нас Лещенко із псевдо Сайгон - ветеран, письменник, лихослов. Лещенко здорової людини, одним словом.

8. Провели кілька хвиль розпродажу масок, однак їх розмітали із швидкістю змін міністрів в Уряді Зеленського. Подейкують, маски нам доведеться носити все літо, тому стежте за сторінкою - анонсуємо нову хвилю.

9. У Харкові осередок організував онлайн концерт на підтримку незаконно утримуваних під вартою Антоненка, Дугарь та Кузьменко, а київські демсокиряни продовжили виготовлення та роздачу санітайзерів для рук у під’їзди столиці. Львівські активісти провели перфоманс "Реакція пам'ятників на події в Україні", після якого поліція заарештувала одного з активістів ніби за орієтуванням СБУ, до речі, скоро суд.

10. Також у квітні ми відзначили 2-ий день народження “Демократичної Сокири”. Три дні не гуляли, не пили, але було весело. Дякуємо за ваші донати - цього місяця ми маємо гарний запас потужності. Щиро обіймаємо!

11. Випустили кілька десятків публікацій, що стосуються нашої програми та поточних завдань: “антиколомойський” закон, ринок землі, незалежність правоохоронних органів, справа Привату, Суркісів, Коломойського.

12. Повним ходом готуємось до акції “Рік Зеленського - рік реваншу”. Пора виходити з зимової сплячки та повертатись на великі вулиці. Тим більше, є про що поговорити.

Ми могли б продовжувати, але вийде дуже неякісний косплей на Швеця з його лонгрідами. До чого ми взагалі ведемо? Ми підготували традиційний звіт про роботу “Демократичної Сокири”, і про всі згадані вище події, а також про купу інших ви можете дізнатись, перейшовши за цим посиланням нижче. Там деталі, витрати та просто тьма корисної інформації про нас для вас - наших прихильників.

Keep in touch, друзі. Ми працюємо для вас. Повний звіт тут.

Стати інвестором партії без олігархів ви можете за цим посиланням.

Читати наш Телеграм-канал зі скороченими лонгрідами та цікавими новинами можна тут.

Їдемо далі.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment