Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

D7 - звіт за квітень

Поки дядько Карантин зупиняв, перешкоджав та обмежував, ми невпинно їба.., кхм.. працювали в поті чола. Зроблено багато, і про це ми сьогодні поговоримо. Бо як сам себе не похвалиш - ніхто не похвалить. Заварюйте оптимізм, додавайте здорової ненависті і слухайте, що ж ми наробили поки світ карантинив.

1. У квітні ми провели 4 публічні акції під судами, де вирішувалась доля мільярдів наших з вами грошей. Перша пройшла у 2D (ми натягли плакати з вашими фото на огорожу суду), друга - у Zoom, на третю ми притягли банки з головами, а на четверту - кубики з літерами і намагалися зібрати бюджет з букв Ж, О, П, А. Хтось думав, що викачуватиме гроші з бюджету під прикриттям карантину, але цей “хтось” глибоко помилявся. Here we are, bastards!2. До речі, про карантин. Ми розпочали у суді процес оскарження введення в Україні карантину Кабінетом Міністрів, оскільки вважаємо його незаконним та таким, що порушує ваші права. Це - виконання вашого рішення у додатку “Демократичної Сокири”. Нагадуємо, що спільне рішення членів партії, прийняте голосуванням у додатку, є директивними для партії. Тож якщо хочете керувати ДемСокирою - приєднуйтесь.

3. До речі, про додаток. У квітні він зазнав змін та оновлень. Але місцями якось не так - тож ми пішли і доробляємо.

4. Ми завершили перший етап проєкту “Свій до свого по своє”. Він був створений задля того, аби одні не сиділи без підробітку, а інші - не терпіли без тих послуг, які їм необхідні. Словом, ми хотіли цих людей звести. Станом на перше квітня зголосились 397 надавачів послуг з усієї неньки-України, а розмаїття їхніх скілів, послуг та продуктів вражає не гірше, ніж вагітна пандочка з ТСН.

5. У Запоріжжі наші активісти подали заяву на РПЦ, тобто УПЦ МП, які вирішили абсолютно незаконно збудувати храм, а потім “нарішати” його узаконення. Можете вважати це хрестовим походом XXI століття.

6. “ДемСокира” підтримала дві великі ініціативи. Перша - продовження санкцій російському бізнесу (мейл.ру, вконтактє, одноклітинники), друга - петиція за демонтаж пам’ятника радянському генералу Ватутіну. Щодо першої - то профільний комітет Ради сказав “так”, а щодо другої - то петиція набрала необхідну кількість голосів, тепер плануємо штурхати Київраду, аби виконувала рішення народу.

7. Зміни в структурі “Демократичної Сокири”. Відтепер у нас є відомство з питань внутрішньої безпеки та відповідний радник Сергій Лещенко. Ні, не той Лещенко. У нас Лещенко із псевдо Сайгон - ветеран, письменник, лихослов. Лещенко здорової людини, одним словом.

8. Провели кілька хвиль розпродажу масок, однак їх розмітали із швидкістю змін міністрів в Уряді Зеленського. Подейкують, маски нам доведеться носити все літо, тому стежте за сторінкою - анонсуємо нову хвилю.

9. У Харкові осередок організував онлайн концерт на підтримку незаконно утримуваних під вартою Антоненка, Дугарь та Кузьменко, а київські демсокиряни продовжили виготовлення та роздачу санітайзерів для рук у під’їзди столиці. Львівські активісти провели перфоманс "Реакція пам'ятників на події в Україні", після якого поліція заарештувала одного з активістів ніби за орієтуванням СБУ, до речі, скоро суд.

10. Також у квітні ми відзначили 2-ий день народження “Демократичної Сокири”. Три дні не гуляли, не пили, але було весело. Дякуємо за ваші донати - цього місяця ми маємо гарний запас потужності. Щиро обіймаємо!

11. Випустили кілька десятків публікацій, що стосуються нашої програми та поточних завдань: “антиколомойський” закон, ринок землі, незалежність правоохоронних органів, справа Привату, Суркісів, Коломойського.

12. Повним ходом готуємось до акції “Рік Зеленського - рік реваншу”. Пора виходити з зимової сплячки та повертатись на великі вулиці. Тим більше, є про що поговорити.

Ми могли б продовжувати, але вийде дуже неякісний косплей на Швеця з його лонгрідами. До чого ми взагалі ведемо? Ми підготували традиційний звіт про роботу “Демократичної Сокири”, і про всі згадані вище події, а також про купу інших ви можете дізнатись, перейшовши за цим посиланням нижче. Там деталі, витрати та просто тьма корисної інформації про нас для вас - наших прихильників.

Keep in touch, друзі. Ми працюємо для вас. Повний звіт тут.

Стати інвестором партії без олігархів ви можете за цим посиланням.

Читати наш Телеграм-канал зі скороченими лонгрідами та цікавими новинами можна тут.

Їдемо далі.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment