Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Диверсійна Сокира

Сьогодні ми хочемо розказати вам казочку про спецоперацію за участі прихильників Шарія, регіональних осередків якоїсь анонімної партії та іспанської мови.

Сідайте зручніше.Як ви можете пригадати, першою акцією «Демократичної Сокири» був тролінг-двіж «Безсмертний орк» саме на 9 травня далекого вже 2018 року. Наступного, 2019 року ми з «Безсмертним Грутом» також не пройшли повз проросійську ходу «бєссмєртного полка». Цього року планувалося інше, але плани пішли під ніж разом зі всіма іншими планами — карантин та пандемія вносять свої корективи.

Ближче до травня ми дізналися, що проросійський діяч Анатолій Шарій і його «партія» планують замість пішої ходи робити автопробіг по Києву та у деяких інших регіонах країни. Тролити Шарія ми не схотіли — доля його затролила так, що нам і не снилося — і тому був розроблений інший план.

А тепер починається казочка, яка не має до нас жодного стосунку. Узагалі.

Отже, уявімо собі, що на проросійських і «побєдабєсних» сайтах, форумах, чатах і групах у соцмережах по всій країні раптом з‘явилися однакові картинки у стилі партії Шарія із закликом узяти участь в автопробігу «в честь дня Великой Победы». Для участі в події треба було зробити одну просту річ: заповнити гугл-форму. ПІБ, місто, телефон, контакт у «телеграмі» та інше. Ну й після цього, звичайно, усе було б, як то кажуть, «на мазі». Тримай, брате, червону кульку, давай із нами накатимо за дідів.

І що ж зробили прихильники Шарія? Правильно. Самі, як кішка із гірчицею з анекдоту, старанно вносили свої дані в гугл-форми, розміщенні незрозуміло як, незрозуміло ким (насправді зрозуміло ким). А деякі люди в штабі деякої партії волали, як гієни, дивлячись як без жодних наших зусиль зростає Excel-документ з анкетними даними ватників-шарійовців, які так і не дочекалися інформації про початок пробігу, але дочекалися чогось іншого, для них неприємного.

Отже, наприкінці операції «Neto» (це «Невід» іспанською. Не питайте чому саме іспанською — просто людина, яка планувала й координувала операцію чомусь любить саме цю мову) у невід деякої партії потрапили 137 іменних анкет прихильників Шарія, заповнених ними власноруч, з власної згоди й без жодного порушення законодавства з боку деякої партії. Частину «шарійовців», згідно з планом операції, було направлено в інші місця замість запланованих самим Шарієм, частину дезінформовано в інші способи. До того ж ті прихильники Шарія, які (наше недопрацювання) отримали інформацію не від нас і все ж таки доїхали до своїх пробігів, були ретельно зафільмовані деякими людьми, до яких ми, звичайно, не маємо жодного відношення, номери їхніх автівок переписані й додані в базу. А куди потрапить ця база далі — до патріотично налаштованих людей у СБУ (так, є й такі), або кудись ще — це ми сказати не можемо, бо казочка ж не про нас.

Такі справи, любі друзі. Це була казочка про розум, у якій програли прихильники Шарія. Воно ж власне й не дивно — з критичним мисленням там усе не дуже. Але ми, якщо чесно, не думали, що настільки, щоб десятками заповнювати «явки з повинною». Наступного разу, можливо, варто було б спробувати «нігерійські листи щастя» — потенціал там явно є.

P.S. СБ ДС передає вітання «колегам» зі служби безпеки партії Шарія. Після такого фейлу (жодної реакції протягом тижня на розміщені десятки оголошень з партійною символікою, жодного попередження своїх прихильників про можливу загрозу, жодних дій взагалі) варто погуглити значення слова «сепуку». А, можливо, і не тільки погуглити.

P.P.S. Деяка партія висловлює деяку подяку деяким своїм регіональним осередкам за деякий внесок у проведення операції. Ви найкращі.

Разом ми можемо більше. Підтримати декого з деякої спільноти можна тут.

Tags: ДемСокира, Шарий
Subscribe
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 18 comments