Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Підкилимна капітуляція

Привіт. Це Віктор Трєгубов і в мене погані новини.

Офіс Президента видав указ, згідно якого до Тристоронньої контактної групи, окрім Кучми, додається низка українських урядовців. Умовно назвемо їх «групою Єрмака».

Це докорінно змінює формат групи з поштальйонського — коли там з українського боку лише «поважні особи» і можлива відмазка «Кучма пенсіонер, а не президент» — на формат, коли рішення, прийняті групою, є рішеннями української держави.

І тут ми маємо відразу низку запитань.

По-перше, НА...ВІЩО нам це потрібно? Що це будуть за рішення і чому вони потребують таких змін.

По-друге, а як зміниться формат представництва з російського боку?

По-третє, чому це жодним чином не було прокомуніковано суспільству?

По-четверте, як це співставляється з учорашньою заявою пана Єрмака, що він сподівається восені провести місцеві вибори на усій території України, включаючи окуповану нині?

(до речі, я знов мушу запитати — коли пан Єрмак каже про вибори на окупованих територіях, Крим він теж має на увазі?)

Від відповідей на ці питання — і від факту їх наявності чи відсутності — дуже залежить моє особисте бажання знов іти на Банкову.

Маю підозру, що не лише моє.

Бо, на жаль, поки що всі ініціативи пана Єрмака змушували туди не просто йти, а бігти. Сподіваючись, що встигнеш раніше, ніж встигнуть вони.

Ми обіцяли сидіти дома, поки немає державної зради. Ми не дарма робили таку обмовку.Tags: ДемСокира, Ермак, Зеленский, Политика
Subscribe
promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments