Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

А тим часом влада намагається пропхати в Україні ПГМ та російські "скрєпи"

1. Депутат ОПЗЖ Олег Волошин подав у Раду законопроект 3316-1, згідно якого трахатися встидно. Ой, даруйте, публічні заклики та/або пропаганда відмови від народження дітей, руйнування інституту сім'ї, позашлюбних і протиприродних статевих відносин та розпусти караються штрафом або обмеженням волі строком до 5 років.

Надія Алексіна, радниця "Демократичної сокири" з питань сексуальної просвіти та соціально-психологічної реабілітації розповідає, чому він вкрай пизданувся та намагається з'ясувати, анал — табу, чи ні. Читати тут.

2. З вересня цього року в деяких українських школах почали викладати курс “Основи сім’ї” за однойменним підручником. У ньому йдеться про необхідність молитися за чоловіка, аморальність аборту, шкоду контрацепції та дошлюбного сексу». Ілюстрація з підручнику:І фактично всі ті школи, які поставили в розклад цю бздуру, чомусь «забули» повідомити, що це факультативний предмет — батьків і дітей просто поставили до відома «у вас тут новий предмет, «Основи сім’ї», купіть підручники, з кожного по 250 гривень». Восени, коли батьки отримали підручники й роздивилися, що там у них пишеться, здійняли скандал і добилися, що тодішня міністерка Ганна Новосад відкликала програму та підручники на експертизу. Але експертиза була липовою, і 30 квітня курс «Основи сім’ї» повернули в школи без особливих змін. Читати тут.

Tags: Зеленский, Пиздец, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 46 comments

Recent Posts from This Journal