Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Хочеш керувати країною? Потренуйся на ДемСокирі

Давно не було постів про наш додаток, а він продовжує розширювати свій функціонал, поступово перетворюючись на зручний та доступний інструмент демократії.

Трохи статистики: у додатку вже більше 6000 користувачів, за 4 місяці ми провели більше 50 голосувань, середня кількість сокирян, яка приймає участь у кожному голосуванні – 800. Кожне пуш-повідомлення отримує більше 3500 сокир одночасно, і ця цифра з кожним разом зростає. Кожне голосування є важливим, завдяки вашим голосам ми знаємо вашу оцінку, реакцію, думки та побажання, і діємо відповідно до рішень прийнятих вашою волею. Нагадаємо, що саме завдяки вашим рішенням ми відкрили іноземні клуби прихильників руху «Демократичної Сокири», розширили фронт боротьби з Коломойським на територію США, поголили Швеця, а також маємо цілих шість вождів замість п’яти.

Тепер трішки новин:
✔︎ Віднині, через додаток можна підписатися на регулярний донат та автоматично отримувати вагу голосу. Функціонал, який був раніше, на жаль, працював не у всіх користувачів. Нарешті цю проблему виправлено!

✔︎ При вході у додаток буде добре видно чи є актуальні зміни у «Що нового?» та чи доступні нові голосування.
Ми отримали багато повідомлень про те, що результат голосування не має бути видно до того, як людина проголосує, адже це підсвідомо впливає на вибір. Ми прислухались до ваших порад, тепер поточний стан голосування буде видно лише після того, як користувач проголосує.

✔︎ Виправлено баг, який не дозволяв реєструватися через Facebook, а потім блокував можливість зареєструватися через електронну адресу.

✔︎ Відтепер додаток буде самостійно перевіряти наявність останнього оновлення.

✔︎ У одному з останніх голосувань ми спитали у вас, як нам краще зараховувати вагу голосу. 64.34% користувачів вирішило, що лише повні внески кратні 50 гривням будуть зараховуватися у одиниці ваги голосу. Це і було реалізовано.

✔︎ Наших користувачів давно вже цікавило питання безпеки. Ми звернулись до фахівців, які перевірили на міцність наш додаток і залишися задоволеними, сказавши, що наш продукт з точки зору безпеки зроблено правильно.

Окремо хочемо подякувати всім користувачам, які пишуть нам на appmanager@sokyra.party. Всі ваші листи уважно прочитані, завдяки вам вдалося виявити низку багів, більшість з яких уже виправлено, а над фіксом решти зараз працюють. Будь ласка, пишіть нам і надалі, кожен ваш лист надзвичайно важливий і ми робимо все можливе, щоб вам допомогти.

Також ми знаємо, що додаток досі не працює на деяких моделях телефонів, ця проблема вирішується, але, на жаль, повільніше, ніж ми б цього хотіли.

⭕️ З питаннями і пропозиціями щодо додатку пишіть на sokyra@sokyra.party
⭕️ Стовно технічних проблем додатку пишіть на appmanager@sokyra.party
⭕️ Щодо донатів – на donate@sokyra.party

Можливо, в вас ще не встановлений наш додаток?
Посилання на додаток є на нашому сайті – https://sokyra.party/ua/app

Ваша Партія.


Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments