Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

З 1986 року нічого не змінилось

Кілька днів тому Зеленський нагороджував пожежних, які працюють біля Чорнобиля.

Цікаво було почитати, що пожежники кажуть про організацію гасіння пожеж.

---
Розповідаючи про умови роботи в Чорнобилі, пожежники критикують стратегію керівництва ДСНС, нарікають на відсутність належної організації гасіння пожеж та координації роботи.

“Були такі випадки, коли певний час люди гасять пожежу водою та підручними засобами, а згодом це ж місце підпалюють для гасіння зустрічним вогнем. Багато доріг в лісі ми проклали самостійно”, - розповідає рятувальник Іван (ім'я змінено).

Через вузькі дороги машинам не було де розвернутися, що небезпечно для життя самих рятувальників, говорить Юрій. За словами іншого рятувальника, не пристосовані до лісових пожеж МАЗи загрузали і рятувальникам довелося витрачати час на те, щоб їх діставати.

Пересування і комунікація рятувальників ускладнювалися відсутністю мобільного зв'язку та радіостанцій.

“Ви думаєте, що немає радіостанцій? Є, але ніхто їх не видає. Спілкувалися криками. Один хлопець мусів бігти три кілометри. Інший узагалі загубився. Він заліз на сосну, відправив геолокацію, і так його відслідкували”, - пригадує рятувальник Микита (ім'я змінено).

У частині рятувальника Івана не було навіть карт.

“Зв'язок - 0, організація - 0. Ніхто нічого не знає, всі один на одного кивають. Навіть карт ніхто не дав, ми їздили лісом і самі не знали де. Були такі випадки, коли людей в лісі губили”, - зазначає пожежник.

читать дальшеCollapse )
Tags: Аваков, Зеленский, Пиздец
Subscribe

 • Доброе утро!

  С понедельничком.

 • Треба надихати, а не примушувати

  Це почалося: діти вийшли або вже скоро підуть прибирати парки, яри, ліси і різні території, які місцева влада радісно навішує на школярів, бо їм же…

 • Без спойлерів

  Що потрібно знати перед переглядом Дюни, або після, якщо ви не читали книги? У всесвіту Дюни є дуже струнка та послідовна науково-фантастична…

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments