Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Оказывается, личные встречи в ресторане - можно

Сам "слуга народа" Тищенко сказал:Ну що ж.

Політична партія "Демократична Сокира" готова співпрацювати з суб'єктами малого бізнесу щодо питань відкриття обласних, міських, районних, окружних, квартальних та внутрішньодомових передвиборчих штабів з порятунку *вставте назву географічного пункту*.

Штаби, за рецептом пана Тищенка, відкриватимуться на базі ресторанів, барів, кав'ярень. Можливе розгортання мобільних агітаційних пунктів роздачі кави/випічки.

Оскільки карантинні заходи не дозволяють роботу закладів громадського харчування, вищевказані точки не будуть вести комерційну діяльність. Порушення розпоряджень Кабінету Міністрів неприпустиме.

Але, зважаючи на велике навантаження на волонтерів штабів, з метою зменшення соціальних контактів та забезпечення протиепідемічного режиму, в штабах буде налагоджене харчування для волонтерів та активістів.

Також, зважаючи на обсяги поставлених задач, в штабах будуть розгорнуті пункти прийому пожертв на спасіння і порятунок *вставте назву географічного пункту*.

Принагідно підкреслюємо відсутність зв'язку між харчуванням в штабах та прийомом пожертв.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments

Recent Posts from This Journal