Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

ДемСокира опять под судом, где Суркисам пытаются отдать 27 млрд.грн.

Это в дополнение к 7 миллиардам, ранее отобранным у нас с вами. Мы предупреждали, что одно решение потянет за собой цепочку решений по другим "вкладчикам" (а на самом деле Бениным подельникам), на общую сумму до 80 млрд.грн. Именно это сейчас и происходит. Сейчас, во время эпидемии, летящей в жопу экономики и дыры в бюджете в 300 млрд.грн.Под судом больше никого нет, кроме Д7 никому не интересен грядущий дефолт страны. Х.з. - удивляться или нет.

Здесь видео, на котором вожди объясняют, зачем ДемСокира пришла в суд.

Здесь текстовая трансляция от Швеца (он внутри суда). Там уже и вход заблокировали, и журналистов не пускают, короче никакой топ-коррупции у нас нет.

Под катом - обращение ДемСокиры к Зеленскому с предупреждением, что именно он будет виноват в последствиях.

Пане Зеленський. Дивіться, яка ху*ня.

Тиждень, здається, тому я стояв під Апеляційним судом Києва, коли там розглядали одну зі справ Суркісів проти державного ПриватБанку. Ту справу ми програли – і ми як партія, і ми як держава. Суркіси отримають майже 7 мільярдів гривень платників податків.

У понеділок буде аналогічний суд по іншій справі, але також Суркісів проти держави і ПриватБанку. Ціна питання буде ще вищою – 27 мільярдів гривень. Мільярд доларів. Один.

Цю справу ми також можемо програти. І ми як партія, і ми як Україна. І ви як президент.

І знаєте, чому?

Тому що ви вважаєте націю тупим стадом, а вона ним не є.

Тому що люди бачать, що ви підвищуєте голос на секретаря Бориспільської міської ради, але мовчите про Ігоря Коломойського.

Бачать, що ваша сторінка вітає з днем народження Ірину Білик, але цнотливо не коментує програні Україною мільярди, які заберуть Суркіси.

Бачать, що ви хизуєтесь у фільмах незрозуміло чим, але у бюджеті все менше і менше грошей (і це розпочалося до пандемії).

Бачать, що олігархи на волі і відчувають себе пречудово, а посадили музиканта, лікарку і медсестру.

І не тільки бачать. Ви ж не думаєте, що Україна зараз програє якісь уявні кошти? 7 мільярдів вже, 27 – на підльоті, ще пара десятків (у разі де-факто прецедентного рішення Верховного суду) попереду. Це не просто цифри. Не просто символи на екрані. Це діра. Діра, у яку впадуть пенсії та субсидії, зарплати та премії, виплати за народження дітей та фінансування лікарень. І ще у цю діру впаде ваш рейтинг. Нажаль, на відміну від цін на нафту, він не може впасти нижче нуля. Але спробує це зробити.

Колись, пане Зеленський, ви сказали, що варто вам поговорити з Антимонопольним комітетом, і той замість «проти» проголосує «за». Це, звичайно, поза законом (хоча це вас ніколи не зупиняло). Але ви залюбки прийшли на прес-конференцію, де затриманих без жодних доказів людей називали злочинцями і кидали за ґрати. І жодного разу не відкрили рота, коли справа йшла про суди, які нахабно, злочинно віддають мільярди вашому колишньому (і трохи нинішньому) роботодавцю і його партнерам. Ви навіть не висловили позицію, яку можете висловити без звинувачень у тиску на суддів. Ви просто засунули собі язика у екран «1+1» і думаєте, що if I ignore it, maybe it will go away.

Ні.

Так не буде. Бо це ваша відповідальність. Ваш парламент, ваша більшість, ваші суди і ваша прокуратура. Всі бачили, як «незалежні» суди в один день прийняли однакові рішення і «беркути» вийшли на волю. Тоді ви не подумали (це мабуть ваше хобі – не думати), що тепер всі розповіді про «незалежний від вас» суд не вартують лайна без хліба.

Це ваше. Ваша відповідальність. І ми, і я особисто, зроблю все для того, щоб якомога більше українців про це дізналося. Це ви програли суд. Це ви віддали олігархам мільярди. Це ви винні у бюджетній дірі. Це ваша відповідальність. Це ваша провина. Це все ваше.

Беріть. Насолоджуйтесь.

З новим роком.

Юрій Гудименко, співзасновник "Демократичної Сокири"

UPD: Як повідомляє Антон Швець — розгляд справи перенесли у зв'язку з тиском на суддів. Велика палата ВСУ звернулася до Вищої Ради Правосуддя про допомогу. Тобто — Бєня та Суркіси не тиснули, а кляті блогери та журналісти — тиснуть.На Юрія Гудименка та Ігоря Щедріна складаються адмінистративні протоколи щодо порушення карантину. Але ані масового заходу, ані чогось протизаконного вони не робили — представники поліції кажуть, нібито будь-які мітинги є забороненими. Навіть якщо вони складаються з однієї людини чи двох людей із повним дотриманням норм безпеки.

UPD: Після розмови з правоохоронцями та прояснення ним ситуації, протоколи складати перестали.

Tags: Зеленский, Коломойский, Пиздец
Subscribe

 • Китайское не ломается

  Китайский электромобиль и смартфон Сяоми, в отличии от Айфона не был взломан на соревнованиях по кибер безопасности (на Tianfu Cup 2021 в Китае —…

 • В мире трусов есть своя Тесла

 • "Офшори" ДемСокири

  Заходить якось в бар керівництво Демократичної Сокири, а бармен такий їм каже: «не налию, поки не прозвітуєте за вересень». Окей, значить звітуємо.…

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 24 comments

 • Китайское не ломается

  Китайский электромобиль и смартфон Сяоми, в отличии от Айфона не был взломан на соревнованиях по кибер безопасности (на Tianfu Cup 2021 в Китае —…

 • В мире трусов есть своя Тесла

 • "Офшори" ДемСокири

  Заходить якось в бар керівництво Демократичної Сокири, а бармен такий їм каже: «не налию, поки не прозвітуєте за вересень». Окей, значить звітуємо.…