Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

ДемСокира опять под судом, где Суркисам пытаются отдать 27 млрд.грн.

Это в дополнение к 7 миллиардам, ранее отобранным у нас с вами. Мы предупреждали, что одно решение потянет за собой цепочку решений по другим "вкладчикам" (а на самом деле Бениным подельникам), на общую сумму до 80 млрд.грн. Именно это сейчас и происходит. Сейчас, во время эпидемии, летящей в жопу экономики и дыры в бюджете в 300 млрд.грн.Под судом больше никого нет, кроме Д7 никому не интересен грядущий дефолт страны. Х.з. - удивляться или нет.

Здесь видео, на котором вожди объясняют, зачем ДемСокира пришла в суд.

Здесь текстовая трансляция от Швеца (он внутри суда). Там уже и вход заблокировали, и журналистов не пускают, короче никакой топ-коррупции у нас нет.

Под катом - обращение ДемСокиры к Зеленскому с предупреждением, что именно он будет виноват в последствиях.

Пане Зеленський. Дивіться, яка ху*ня.

Тиждень, здається, тому я стояв під Апеляційним судом Києва, коли там розглядали одну зі справ Суркісів проти державного ПриватБанку. Ту справу ми програли – і ми як партія, і ми як держава. Суркіси отримають майже 7 мільярдів гривень платників податків.

У понеділок буде аналогічний суд по іншій справі, але також Суркісів проти держави і ПриватБанку. Ціна питання буде ще вищою – 27 мільярдів гривень. Мільярд доларів. Один.

Цю справу ми також можемо програти. І ми як партія, і ми як Україна. І ви як президент.

І знаєте, чому?

Тому що ви вважаєте націю тупим стадом, а вона ним не є.

Тому що люди бачать, що ви підвищуєте голос на секретаря Бориспільської міської ради, але мовчите про Ігоря Коломойського.

Бачать, що ваша сторінка вітає з днем народження Ірину Білик, але цнотливо не коментує програні Україною мільярди, які заберуть Суркіси.

Бачать, що ви хизуєтесь у фільмах незрозуміло чим, але у бюджеті все менше і менше грошей (і це розпочалося до пандемії).

Бачать, що олігархи на волі і відчувають себе пречудово, а посадили музиканта, лікарку і медсестру.

І не тільки бачать. Ви ж не думаєте, що Україна зараз програє якісь уявні кошти? 7 мільярдів вже, 27 – на підльоті, ще пара десятків (у разі де-факто прецедентного рішення Верховного суду) попереду. Це не просто цифри. Не просто символи на екрані. Це діра. Діра, у яку впадуть пенсії та субсидії, зарплати та премії, виплати за народження дітей та фінансування лікарень. І ще у цю діру впаде ваш рейтинг. Нажаль, на відміну від цін на нафту, він не може впасти нижче нуля. Але спробує це зробити.

Колись, пане Зеленський, ви сказали, що варто вам поговорити з Антимонопольним комітетом, і той замість «проти» проголосує «за». Це, звичайно, поза законом (хоча це вас ніколи не зупиняло). Але ви залюбки прийшли на прес-конференцію, де затриманих без жодних доказів людей називали злочинцями і кидали за ґрати. І жодного разу не відкрили рота, коли справа йшла про суди, які нахабно, злочинно віддають мільярди вашому колишньому (і трохи нинішньому) роботодавцю і його партнерам. Ви навіть не висловили позицію, яку можете висловити без звинувачень у тиску на суддів. Ви просто засунули собі язика у екран «1+1» і думаєте, що if I ignore it, maybe it will go away.

Ні.

Так не буде. Бо це ваша відповідальність. Ваш парламент, ваша більшість, ваші суди і ваша прокуратура. Всі бачили, як «незалежні» суди в один день прийняли однакові рішення і «беркути» вийшли на волю. Тоді ви не подумали (це мабуть ваше хобі – не думати), що тепер всі розповіді про «незалежний від вас» суд не вартують лайна без хліба.

Це ваше. Ваша відповідальність. І ми, і я особисто, зроблю все для того, щоб якомога більше українців про це дізналося. Це ви програли суд. Це ви віддали олігархам мільярди. Це ви винні у бюджетній дірі. Це ваша відповідальність. Це ваша провина. Це все ваше.

Беріть. Насолоджуйтесь.

З новим роком.

Юрій Гудименко, співзасновник "Демократичної Сокири"

UPD: Як повідомляє Антон Швець — розгляд справи перенесли у зв'язку з тиском на суддів. Велика палата ВСУ звернулася до Вищої Ради Правосуддя про допомогу. Тобто — Бєня та Суркіси не тиснули, а кляті блогери та журналісти — тиснуть.На Юрія Гудименка та Ігоря Щедріна складаються адмінистративні протоколи щодо порушення карантину. Але ані масового заходу, ані чогось протизаконного вони не робили — представники поліції кажуть, нібито будь-які мітинги є забороненими. Навіть якщо вони складаються з однієї людини чи двох людей із повним дотриманням норм безпеки.

UPD: Після розмови з правоохоронцями та прояснення ним ситуації, протоколи складати перестали.

Tags: Зеленский, Коломойский, Пиздец
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 24 comments