Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Самий чесний презЕдент і його зЕкоманда

Mason Lemberg: Кабмін оголосив "конкурс" на посади керівника і заступника керівника податкової.

Термін подання документів - 1 день. Всупереч закону, що передбачає 7 днів. У п'ятницю всіх звільнили, у вихідний оголосили конкурс, а в понеділок закінчать прийом заявок.

Зарплата на вказаних посадах - 1000 баксів. Ніхто не хоче очолити податкову з "оборотом" пів трильйона гривень, отримуючи зарплату 1000 баксів в місяць і неминучо отримаючи паровозик кримінальних справ?

Це все що треба знати про тих осіб, які обіймуть ці посади, про реформу податкової і про те як Зеленський бореться з корупцією.

Alex Noinets: По-перше - чудова зарплатня. Одна тисяча долларів за те, щоб контролювати всі податки в країні. За те, щоб контролювати податки Ахметова. За те, щоб контролювати податки Фірташа. За те, щоб контролювати податки Пінчука.

За тисячу доларів це буде надзвичайно мотивована людина. Людина з фантастичним рівнем готовності протистояти викликам. Людина з високим рівнем відповідальності, зібрана, концентрована, підготована.

Для такої людини зібрати і подати документи на посаду з п'ятниці на понеділок - не виклик, а просто ще одна рутинна задача. Така людина впорається. Така людина не те, що за два вихідних впорається, а і я впевнений, впоралася одразу. І не просто одразу, а ще задовго до оголошення конкурса впоралася, настільки це професійна людина.

Тому що на кону не просто податки Ахметова, Фірташа і Пінчука. На кону ще й одна тисяча доларів.Tags: Зеленский, Пиздец, Политика
Subscribe
promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments