Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ви думали ДемСокира капітулює?..

Знаєте, що буде з суддями, які візьмуть бабки у Суркісів? Не знаєте? І вони не знають. Але я зараз усе розповім.

27 квітня чергове засідання розширеної Палати Верховного Суду у справі про депозити Суркісів. Там буде вирішуватися доля 29 мільярдів гривень, які Суркіси хочуть у нас віджати. А ще 30-40 мільярдів гривень у нас потім додатково відбере Коломойський, який піде подавати аналогічні позови, розмахуючи неначе прапором роз'ясненням Верховного Суду.

І за результатами рішення цього суду десятки мільярдів наших гривень поїдуть Суркісам і Коломойському. Саме до рішення цього суду підв'язані і всі інші суди в нижчих інстанціях по всій країні. Це дуже важлива справа.

Як ви знаєте, мені вдалося потрапити на минуле засідання Верховного Суду у справі Суркіса. Враження такі неначе я був свідком не судового засідання, а злочину. Кажу це прямо. Тому після засідання я пішов і написав заяву в правоохоронні органи.

Під час засідання я побачив явну змову представників Суркіса і суддів. Спочатку судді качали питаннями представників Привату, Кабміну, НБУ і Фонду гарантування вкладів, а потім представник Суркіса прочитав заздалегідь заготовлену ПРОМОВУ З ПАПІРЦЯ, підтримуючи аргумент суддів. ЯКИЙ ЗБІГ. Буває ж таке, ну. А на питання не з папірця представник відповідаючи якось белькотав нерозбірливо.

Я бачив змову. І мені зрозуміло, чому судді все засідання говорили про захист прав Суркісів і їх прокладок, як простих вкладників, КОЛИ ВОНИ НЕ Є ВКЛАДНИКАМИ. А є співучасниками кримінальних схем і бізнес-партнерами Коломойського. А інтереси таких категорій завжди захищаються ПІСЛЯ інтересів сумлінних вкладників, на зразок мене та вас.

Деякі судді теж тепер не судді, а співучасники Суркісів і Коломойського. І я не буду на це спокійно дивитися. Так що приводом для заяви було моє особисте враження, а ось наповнив я його всякими різними цікавинками, які поки нікому не покажу.

Зате покажу відповідь.Як відомо, провадження НАБУ закриті для сторонніх, тому про приєднання до чужих справ ніхто тобі в листі не відповість і все просто потрапляє в “інформаційно-аналітичну роботу”.

Як відомо у нас за хабар посадити країні складно, тому що повинен бути задокументований весь процес від А до Я. Тому намагаються документувати у нас, звичайно, процес отримання хабара, а по факту садять як Аль Капоне за несплату податків і розбещення неповнолітніх у нелегальному борделі (а ви думали про ваші секретики ніхто не знає, так?).

Божі млини мелють повільно, але безпощадно.
Коли будете обкашлювати вапросіки і брати гроші за рішалово – посміхніться в камеру ;)

Посадити вас-то не посадять, звичайно, але будиночок в Європі буде недосяжний, як і рахунки в євро і доларах.

З вами був Антон Швець, співзасновник “Демократичної Сокири”.

До зустрічі.

Tags: ДемСокира
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments