Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ви думали ДемСокира капітулює?..

Знаєте, що буде з суддями, які візьмуть бабки у Суркісів? Не знаєте? І вони не знають. Але я зараз усе розповім.

27 квітня чергове засідання розширеної Палати Верховного Суду у справі про депозити Суркісів. Там буде вирішуватися доля 29 мільярдів гривень, які Суркіси хочуть у нас віджати. А ще 30-40 мільярдів гривень у нас потім додатково відбере Коломойський, який піде подавати аналогічні позови, розмахуючи неначе прапором роз'ясненням Верховного Суду.

І за результатами рішення цього суду десятки мільярдів наших гривень поїдуть Суркісам і Коломойському. Саме до рішення цього суду підв'язані і всі інші суди в нижчих інстанціях по всій країні. Це дуже важлива справа.

Як ви знаєте, мені вдалося потрапити на минуле засідання Верховного Суду у справі Суркіса. Враження такі неначе я був свідком не судового засідання, а злочину. Кажу це прямо. Тому після засідання я пішов і написав заяву в правоохоронні органи.

Під час засідання я побачив явну змову представників Суркіса і суддів. Спочатку судді качали питаннями представників Привату, Кабміну, НБУ і Фонду гарантування вкладів, а потім представник Суркіса прочитав заздалегідь заготовлену ПРОМОВУ З ПАПІРЦЯ, підтримуючи аргумент суддів. ЯКИЙ ЗБІГ. Буває ж таке, ну. А на питання не з папірця представник відповідаючи якось белькотав нерозбірливо.

Я бачив змову. І мені зрозуміло, чому судді все засідання говорили про захист прав Суркісів і їх прокладок, як простих вкладників, КОЛИ ВОНИ НЕ Є ВКЛАДНИКАМИ. А є співучасниками кримінальних схем і бізнес-партнерами Коломойського. А інтереси таких категорій завжди захищаються ПІСЛЯ інтересів сумлінних вкладників, на зразок мене та вас.

Деякі судді теж тепер не судді, а співучасники Суркісів і Коломойського. І я не буду на це спокійно дивитися. Так що приводом для заяви було моє особисте враження, а ось наповнив я його всякими різними цікавинками, які поки нікому не покажу.

Зате покажу відповідь.Як відомо, провадження НАБУ закриті для сторонніх, тому про приєднання до чужих справ ніхто тобі в листі не відповість і все просто потрапляє в “інформаційно-аналітичну роботу”.

Як відомо у нас за хабар посадити країні складно, тому що повинен бути задокументований весь процес від А до Я. Тому намагаються документувати у нас, звичайно, процес отримання хабара, а по факту садять як Аль Капоне за несплату податків і розбещення неповнолітніх у нелегальному борделі (а ви думали про ваші секретики ніхто не знає, так?).

Божі млини мелють повільно, але безпощадно.
Коли будете обкашлювати вапросіки і брати гроші за рішалово – посміхніться в камеру ;)

Посадити вас-то не посадять, звичайно, але будиночок в Європі буде недосяжний, як і рахунки в євро і доларах.

З вами був Антон Швець, співзасновник “Демократичної Сокири”.

До зустрічі.

Tags: ДемСокира
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments