Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Впізнай свого

Коли вся країна ховає обличчя, стає дуже важко впізнати своїх. Але ми для вас дещо приготували.Ця маска не є медичним виробом. Але вона чудово захистить вас від пилу, бруду, крапель, доторків руками до шкіри обличчя та штрафів у розмірі 17-34 тис. грн. Маска має три шари тканини + кишеню під вугільний фільтр. Також її можна носити поверх медичної маски, тоді ви будете ще більш захищені і виглядатимете стильно.

Логотип “ДемСокири” відбиває світло, що збільшує шанси уникнути ДТП в темну пору доби, і загалом справити інфернальне враження на водіїв і перехожих. Цей логотип показує, що ви свій. Ми вже бачимо як тисячі українців зустрічаються поглядами, помічають логотип, кивають та усміхаються один одному під маскою. І це круто.

У нас є три розміри масок та їх обмежена кількість, тому покваптесь.

Ваша Партія.

Tags: ДемСокира
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 11 comments