Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Впізнай свого

Коли вся країна ховає обличчя, стає дуже важко впізнати своїх. Але ми для вас дещо приготували.Ця маска не є медичним виробом. Але вона чудово захистить вас від пилу, бруду, крапель, доторків руками до шкіри обличчя та штрафів у розмірі 17-34 тис. грн. Маска має три шари тканини + кишеню під вугільний фільтр. Також її можна носити поверх медичної маски, тоді ви будете ще більш захищені і виглядатимете стильно.

Логотип “ДемСокири” відбиває світло, що збільшує шанси уникнути ДТП в темну пору доби, і загалом справити інфернальне враження на водіїв і перехожих. Цей логотип показує, що ви свій. Ми вже бачимо як тисячі українців зустрічаються поглядами, помічають логотип, кивають та усміхаються один одному під маскою. І це круто.

У нас є три розміри масок та їх обмежена кількість, тому покваптесь.

Ваша Партія.

Tags: ДемСокира
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments