Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Кто бы мог подумать!

Невероятно. Прям ну надо же, какая неожиданность.Журналісти оприлюдинили переписку політика, яка свідчить про те, що РФ виділяла гроші та давала вказівки стосовно антиукраїнського реферундуму. Спільне розслідування провели журналісти двох нідерландських видань De Nieuws BV і Zembla.

На сторінках De Nieuws BV оприлюднили інформацію про те, що молодий ультраправий політик Тьєррі Боде, який власне і був ініціатором референдуму щодо угоди про асоціацію між ЄС і Україною, співпрацював із владою Росії, а саме – людиною Путіна Володимиром Корніловим.

У мережу виставили скріни переписки, з якої видно, що Тьєррі Боде отримував фінансову допомогу від Корнілова. До того ж, саме у ті часи Боде робив заяви у нідерландських ЗМІ, що Україна нібито відправляє агентів для втручання в голосування на референдумі. Коли його запитували, звідки це відомо, він відкрито посилався на “друга-експерта Корнілова”.

Про Володимира Корнілова відомо, що той є ексдиректором української філії російського Інституту країн СНД. Під час президентства Ющенка і Януковича він позиціонував себе як політолог і історик. У 2016 році, під час поїздки до Нідерландів, він представлявся нейтральним експертом, але при цьому виступав проти ратифікації угоди між Україною і ЄС. Відомо, що Боде і Корнілов мали ососбисті зустрічі.

Чим завершиться цей скандал і чи позначиться він на політичній кар’єрі Тьєррі Боде – дізнаємось згодом.

Tags: Путлер
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments