Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Почему "всех на всех" меняют в третий раз?

Анонсований "обмін" в форматі "всіх на всіх" завершився повним провалом.
Нам повернули 20 осіб, серед яких тільки 2 військових. Ми віддали 14 свінорил.

Можна було би порадіти і тому, бо наші люди повернулися. Але попередній "обмін" в форматі "всіх на всіх", коли нам повернули ватних бабок, сепарського мера і бариг-таксистів взамін на беркутівців, терористів і Терезу, яка катувала наших полонених (після обміну поїхала катувати знову) якось не дає відчуття перемоги.

Гнітючим є відчуття того, що заради піару в новинах і телевізійної картинки таваріщ готовий брати абишо. Заявляєш про "всіх на всіх", а потім випрошуєш "дайте хоч когось" (на цей раз навіть не повідомляють хто ті 18 цивільних осіб).

А особливо гнітючим є відчуття того, що українській стороні вже просто нічого запропонувати. Маючи величезний обмінний фонд і інструменти тиску, ми все це злили на попередньому "обміні" взамін за ватних бабок і таксистів, тим самим прирікши наших військових на вічні катування Терезою.

Mason Lemberg

Зеленский опять обменял преступников сидящих в украинских тюрьмах на гражданских. Из всех переданных из ОРДЛО, два военных попавших в плен и один правоохранитель (?). Все остальные гражданские. По сути каждый человек живущий на оккупированной территории может оказаться на подвале только для того, чтобы на него поменяли какого то преступника из материковой Украины. Зеленский и Ермак просто отдают в ОРДЛО тех людей, которые нужны кремлю. А взамен получает не наших военных, которые в плену годами, а непонятно кого.

Роман Доник

Пісюньковий гетьман вважає героями цивільних, що потрапили до в'язниць окупантів. Прямим текстом так заявляє у своєму ролику.

Герої – це битися, а не страждати. Палити ворожі танки, робити рейди по тилам ворога, відстрілюватися до останнього і вмерти, але не порушити присягу.

А потрапити в тюрму до орків цивільному – це дуже неприємно, часто несправедливо, пов'язано із стражданнями моральними і фізичними. Але, з усією емпатією та співчуттям в'язням Кремля, це не геройство. Це страждання.

І зараз, коли агента ФСБ, генерала СБУ Шайтанова та інших зрадників та воєнних злочинців, обміняють на чергових таксистів і контрабандистів, Пісюньковий скаже, що звільнив наших героїв. Красавчик же ж.

Serhii MarchenkoTags: Зеленский
Subscribe

 • Вакцина и долбоёбы

  Мне прислали уже с десяток ссылок на OSINT-расследование о мутной фирме-прокладке, которая пару дней назад зарегистрировала индийскую вакцинцу…

 • В нашої родини поповнення!

  Ми ростемо! І ні, це не про сантиметри, а про цілих два нових осередки. Щоправда, один із них ми мали відкрити ще минулого року, але коронавірус…

 • Хітяра :)

  видео на ютуб

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments